Sa racist eshte 1 shqiptar?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga adarocks, 16 Mar 2007.

 1. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  Sa racist eshte 1 shqiptar?

  beni dallime rracash ju te forumit?:)
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Sa racist eshte 1 shqiptar?

  Tema mbyllet!

  Rrac e keqe /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Më duket se ka një temë të ngjashme në AF. Kërkoje dhe aty do gjesh përgjigjet e AF-istave
   
 3. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  Re: Sa racist eshte 1 shqiptar?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
  uaa nuk e kam pa
   
 4. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Jo nuk jam aspak rraciste,madje me vjen keq kur te tjeret i ofendojne ata qe jane me ngjyra.
   

Shpërndajeni këtë faqe