Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

1. gerta_84

gerta_84 Primus registratum

Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Sa ka qene numri te dashureve ose te dashurave qe keni patur ne jeten tuaj,dhe lidhja me e gjate qe keni patur??

2. Anana

Anana Primus registratum

Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

ncik si konfuze kjo pyetja. Do jete ndonji adoleshente kjo qe pyet:)

3. @d@

@d@ Primus registratum

Shi yllka, qe bo si e madhe /pf/images/graemlins/laugh.gif

Tema Mbyllet!

/pf/images/graemlins/laugh.gif

4. gerta_84

Kishe gje ti yllka?? Si ishte puna adoleshences??? Te jesh e sigurt se e kam kaluar kete moshe /pf/images/graemlins/smile.gifPo ti pse i shmangesh pyetjes apo e ke kap nr rekord /pf/images/graemlins/laugh.gif

5. regele

regele Forumium maestatis

Gerta, ai numri 123 tek nick-u yt, ca do me thene? /pf/images/graemlins/smile.gif

6. Zippo

Zippo Primus registratum

Une te dashura kam pasur ato qe ma kan lon /pf/images/graemlins/smile.gif Ndersa te dashur asnji /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.S. Po ti vete Greta, sa te dashura /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe te dashur ke pas? /pf/images/graemlins/laugh.gif Zbraze thesin, mos u tut, se dashuria s’njeh vogelsira te tilla si gjinia e shkrujtme ne pashaporte! /pf/images/graemlins/laugh.gif

7. Anana

Anana Primus registratum

Hi Gerta

Me erdhi per te qesh me pyetjen tende se mu kujtua koha e adoleshences kur i numuroja kto gjera:). Pastaj kush quhen te dashur, ata qe ta lejn e sic thote ky me siper? /pf/images/graemlins/smile.gif

Le pastaj pyete edhe per jetgjatsi me duket? Mua cudia me e madhe 3 muaj me zgjat. Deri ne 1 vit po te kete nerva te duroje tjetri.

Po ty sa te ka vajt lista?

8. Ali_DemsI

Ali_DemsI Primus registratum

Nqs duhet me i numru po them qe skam pas shume drejt me thone po ato qe kam pas ja kam kaluar mire.Ludhja me e gjate 1 vit e 2 muaj /pf/images/graemlins/smile.gif

Te dashur quhen te gjithe re qe keni kaluar ca kohe lidhur bashke jo vetem ato qe ju kane lene ose i keni lene ju cdo mashkull ose femer qe keni pas perkrahu per ca dite.

Une kisha nje pytje per kete qe ka hap temen po ato qe kemi puth per momentin ose qe kena kalu i nate te bukur masi kena qene ne PUB quhen??

9. Oltion Rrumbullaku

Oltion Rrumbullaku Primus registratum

Po ato aktualet quhen( pra +1 apo jo). Po kur jane me shume se nje njekohesisht...
    Ohu u bona lomsh

10. fairy

fairy Primus registratum

Quhen, quhen! E di ti ate shprehjen "ne jete ka 2 dashuri, dashuria e pare dhe dashuria e madhe"? Me kete shprehje justifikohen ata/ato qe kane me shume se nje te dashur. /pf/images/graemlins/laugh.gif

11. Oltion Rrumbullaku

Oltion Rrumbullaku Primus registratum

Im-i ca thua kshu. Postieri i sotcem e mohote komplet i rast te tille, sidomos kur monedha baze o euro e kur refugjatet mezi gjejne i nuse mrena venit duke e bo euron shume te forte..

12. gerta_84

Gerta, ai numri 123 tek nick-u yt, ca do me thene? Reagle ai nr eshte nr shanci ska lidhje me temen me qenese ishe kurioz

13. gerta_84

Zippo sa per pyetjen per nr tim te te dashurve mund ti pergjigjem pa problem fare.Por kam deshire ta them ca me vone kete gje.Por te siguroj qe eshte numer njeshifror /pf/images/graemlins/smile.gif

14. gerta_84

Per yllka shembullore:Uaaaa mi yllka ma hoqe trurin...kaq e frikeshme qenke per te ndenjur dikush me gjate se 3 muaj me ty???uaaa uaaa.kam pershtypjen se lista ime sja kalon kurre tendes.Sma ha mendja te jem aq e shkathet sa ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

15. Slayer

Slayer Primus registratum

Hemmmm, Yllka duket qe eshte e rrahur me vaj e me uthull. /pf/images/graemlins/laugh.gif Po dhe ti aspiroke fuqishem ne kete drejtim, shpejt do ta arrish Yllken dhe ti :lol:

16. Anana

Anana Primus registratum

E pra. Qeni qe leh s'te kafshon thone.

Them tre muaj Gerta se aq zgjat sezoni shkolles, pastaj fillojne provimet:)

17. MLK

MLK Primus registratum

Ti e ke mire Yllka po kush na siguron qe e di dhe qeni ate proverben se! :tipsy:

18. Anana

Anana Primus registratum

Na ngatarrove tashi...

19. Daniel H

Daniel H Primus registratum

E cfare se fillon sezoni i provimeve? :eek: :eek:

20. Zippo

Zippo Primus registratum

Njeshifror eshte edhe zeroja /pf/images/graemlins/laugh.gif Me duket se qenke baraz me Yllken shembullore
    /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe