Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

 1. gerta_84

  gerta_84 Primus registratum

  Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Sa ka qene numri te dashureve ose te dashurave qe keni patur ne jeten tuaj,dhe lidhja me e gjate qe keni patur??
   
 2. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  ncik si konfuze kjo pyetja. Do jete ndonji adoleshente kjo qe pyet:)
   
 3. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Shi yllka, qe bo si e madhe /pf/images/graemlins/laugh.gif


  Tema Mbyllet!


  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. gerta_84

  gerta_84 Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Kishe gje ti yllka?? Si ishte puna adoleshences??? Te jesh e sigurt se e kam kaluar kete moshe /pf/images/graemlins/smile.gifPo ti pse i shmangesh pyetjes apo e ke kap nr rekord /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Gerta, ai numri 123 tek nick-u yt, ca do me thene? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Zippo

  Zippo Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Une te dashura kam pasur ato qe ma kan lon /pf/images/graemlins/smile.gif Ndersa te dashur asnji /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S. Po ti vete Greta, sa te dashura /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe te dashur ke pas? /pf/images/graemlins/laugh.gif Zbraze thesin, mos u tut, se dashuria s’njeh vogelsira te tilla si gjinia e shkrujtme ne pashaporte! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Hi Gerta

  Me erdhi per te qesh me pyetjen tende se mu kujtua koha e adoleshences kur i numuroja kto gjera:). Pastaj kush quhen te dashur, ata qe ta lejn e sic thote ky me siper? /pf/images/graemlins/smile.gif

  Le pastaj pyete edhe per jetgjatsi me duket? Mua cudia me e madhe 3 muaj me zgjat. Deri ne 1 vit po te kete nerva te duroje tjetri.

  Po ty sa te ka vajt lista?
   
 8. Ali_DemsI

  Ali_DemsI Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Nqs duhet me i numru po them qe skam pas shume drejt me thone po ato qe kam pas ja kam kaluar mire.Ludhja me e gjate 1 vit e 2 muaj /pf/images/graemlins/smile.gif

  Te dashur quhen te gjithe re qe keni kaluar ca kohe lidhur bashke jo vetem ato qe ju kane lene ose i keni lene ju cdo mashkull ose femer qe keni pas perkrahu per ca dite.

  Une kisha nje pytje per kete qe ka hap temen po ato qe kemi puth per momentin ose qe kena kalu i nate te bukur masi kena qene ne PUB quhen??
   
 9. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Po ato aktualet quhen( pra +1 apo jo). Po kur jane me shume se nje njekohesisht...
  Ohu u bona lomsh
   
 10. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Quhen, quhen! E di ti ate shprehjen "ne jete ka 2 dashuri, dashuria e pare dhe dashuria e madhe"? Me kete shprehje justifikohen ata/ato qe kane me shume se nje te dashur. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Im-i ca thua kshu. Postieri i sotcem e mohote komplet i rast te tille, sidomos kur monedha baze o euro e kur refugjatet mezi gjejne i nuse mrena venit duke e bo euron shume te forte..
   
 12. gerta_84

  gerta_84 Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Gerta, ai numri 123 tek nick-u yt, ca do me thene? Reagle ai nr eshte nr shanci ska lidhje me temen me qenese ishe kurioz
   
 13. gerta_84

  gerta_84 Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Zippo sa per pyetjen per nr tim te te dashurve mund ti pergjigjem pa problem fare.Por kam deshire ta them ca me vone kete gje.Por te siguroj qe eshte numer njeshifror /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. gerta_84

  gerta_84 Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Per yllka shembullore:Uaaaa mi yllka ma hoqe trurin...kaq e frikeshme qenke per te ndenjur dikush me gjate se 3 muaj me ty???uaaa uaaa.kam pershtypjen se lista ime sja kalon kurre tendes.Sma ha mendja te jem aq e shkathet sa ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Slayer

  Slayer Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Hemmmm, Yllka duket qe eshte e rrahur me vaj e me uthull. /pf/images/graemlins/laugh.gif Po dhe ti aspiroke fuqishem ne kete drejtim, shpejt do ta arrish Yllken dhe ti :lol:
   
 16. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  E pra. Qeni qe leh s'te kafshon thone.

  Them tre muaj Gerta se aq zgjat sezoni shkolles, pastaj fillojne provimet:)
   
 17. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ti e ke mire Yllka po kush na siguron qe e di dhe qeni ate proverben se! :tipsy:
   
 18. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Na ngatarrove tashi...
   
 19. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  E cfare se fillon sezoni i provimeve? :eek: :eek:
   
 20. Zippo

  Zippo Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Njeshifror eshte edhe zeroja /pf/images/graemlins/laugh.gif Me duket se qenke baraz me Yllken shembullore
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe