Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

 1. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ndahen prioritetet me duket. Ne fakt po ta vesh re studentet ndahen me shpesh para sezonit. Une kam pare ca raste kshu.
   
 2. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ku e bere kete studim ti "Kendej" apo "Andej"? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Preferoj te them qe lidhja me e gjate ka qene 3 vjet.Per momentin kam nje dashuri prej 8 muajsh
   
 4. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  O Moce po bojsha llogarite e mia un ca thu kshu lene Mondin rahat, kudi un ca bo Mondi tashi
   
 5. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Andej EBM andej. Kendeja s'e di.
   
 6. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Keshtu je me e besueshme Yllka :thumbsup: .
   
 7. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  epo shyqyr :thumbsup:
   
 8. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  dashnore kam pas shume, dashuri pak :wave:
   
 9. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  un do preferojsha t kunerten
  dashuri shume, e dashnore me karar
   
 10. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  ndonjehere gjerat nuk na vijne ashtu sic duam apo jo sintetik /pf/images/graemlins/wink.gif megjithate sot per sot kam arritur ne ate qe do preferoje dhe ti...kam vetem nje te dashur, dhe shume dashuri qe me jep ajo :wave:
   
 11. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Per cfare sherbejne statistikat e kesaj temes? :rolleyes: Me ngjan me ate mini-dhomen ku rrefehen mekatet ne kishe, me dritaren e vockel e priftin ne anen tjeter. Vetem se ketu dritarja eshte per marshalla edhe prifti ka marre trajtat e njerezimit mbare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  lere priftin ti po trego sa dashnor ke pas /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Kujt t'ia tregoj?
   
 14. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Sintetik djali, shyqyr qe kemi Mondin qe na ka mesu llojet e dashurive dhe llojet e monedhave e ti thua ta lej rehat...jooo nuk e lej. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Satana, sa i mire je bere mor aman. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Te mire te beka dashurrrria pra, jo dashnoret. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 15. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Sikur te them tregoma mua, cfare pergjigje marre? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ku qenka mcef kjo tema, vec mocja mund ta gjete
   
 17. Hey Joe

  Hey Joe Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Shume SEKES , ja kom humb numrin femrave qe kom bo SEKES , dashnore 3 cope , dashni excessive shume pak , dashni intelektuale shume , passion rralle .
   
 18. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  ASnji . KOm qen cun i nershem dhe jom ala . Derisa t Martohem do jem vetem per ate ...
   
 19. Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif O Tedo ,ti qenke si puna ime ,po une e kam gjet ate njonin ,ishalla po e gje dhe ti.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Se nuk i lexova ato me pare .. :rolleyes: ,e po na fusin ndonje te shame.. /pf/images/graemlins/laugh.gif jemi n'rregull ne..? :devil:
   
 20. ere

  ere Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  jo shume te dashur por 1 dashuri
   

Shpërndajeni këtë faqe