Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

 1. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Dukesh qe je me kohen e Noes ti :tipsy: :smash:

  Sa gjynah me vjen per ty /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 2. Slayer

  Slayer Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Nje te dashur dhe disa bushtra, ose disa bushtra dhe nje te dashur do ishte renditja me e sakte kronologjike /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  mu mi!
   
 4. TAO-TAO

  TAO-TAO Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Deri tani 5 , e po shikoj per te 6-shten. Eshte speciale fare!
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ne un e kom gjet NJonen . Po Derisa t Martohem Yhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kohe e gjate deri ahere si tja boj thomi ... M rregull jena ne .T Pakten kshu e di una ...
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Per Mu apo Per MOiren Robo ???
   
 7. acid

  acid Forumium praecox

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  heheheheh te them te verteten, do me urrejne gocat, do me kene zili cunat , do shtangen malet. /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Po jap nje krahasim : Nuk do mjaftonte nje nate ramazani per ti numeru /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  deri ktu ka ardh oshetima e dunave t'rans /pf/images/graemlins/tongue.gif

  po 2 nete ath po e? aha s'keke gja as ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. acid

  acid Forumium praecox

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Provo dhe beso /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Provo dhe beso /pf/images/graemlins/tongue.gif

  [/ QUOTE ]


  Beso Kontrollo ka pas THon PUshkini Robo ...
   
 11. Guest

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  100,te,dashur,ke,pasur,me,gerta
   
 12. Guest

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  njaq sa gishta kam!
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  yyyyyyyyyyyy.....

  gjithata...e kam humbur numrin aq shum qe ishin bere ... /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 14. permetarjaa

  permetarjaa Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  skam pasur asnje /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/confused.gif
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  njaq sa gishta kam!

  [/ QUOTE ]


  Kaq Pak E ????????
   
 16. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Une kam pas sa mosha ime..???
  Nga shume nacionalitete por made in alb (none)
  Spo flas per 1 nite... por me muaj te tere
  ehe kohe te bukura
  Tani po kap unazen
   
 17. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  2010 pa 5 /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 18. mostro

  mostro Putraku

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  27 per 28
   
 19. mostro

  mostro Putraku

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  skam pasur asnje /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/confused.gif

  [/ QUOTE ]
  muahh,e po kjo!!ai moj e pa burre tia..hajt moj ktu ke teze Hankua se kam per te te gjetur nji burr..Lavdosh e quajne,eshte vellai i komshies se Files..

  citat i marre nga nji histori e vertet /pf/images/graemlins/laugh.gifD
   
 20. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  skam pasur asnje /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/confused.gif

  [/ QUOTE ]

  e mi mire se ska gje ....me mire asnje se sa 100 koti apo jo ....por sigurisht nuk eshte çeshteje humbure,
  nje dite do te vij rradha edhe ty /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe