Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

 1. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ua pse ben ashtu ti mi...ai u nda me mua per ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Hëkhë. Sa xheloze tjetra. Do me mi prish planet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 3. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Jo mi Lulu, per ty s'jam xheloze. E kom per nder te na mbaje te dyja /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif. E kisha per gjermonen...
   
 4. Dorela

  Dorela Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Ma shpjegoni pak kete fakt!meshkujt tone kan nga 150 dashnore,ndersa gocat tona pse te japin llogari?ca eshte kjo teme kot thon.Si shpjegohet?
   
 5. Shahisti

  Shahisti Primus registratum

  Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

  Sinçerisht, dhe pa dallavere/lajka. Nje qaty e 60 andej /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif
   
 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Ta them me sinqeritet nuk kam e s'kam pas ndonjehere e as se kam ndermend me pas sa te kem moshen max.25-26vjec.
   
  Narkomane likes this.
 7. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Asnje
  P.s do bohem murgesh:D
   
  scadarsko likes this.
 8. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Ato ne cerdhe quhen??? :p
   
  scadarsko likes this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Te tregohem e sinqerte apo te genjej?!
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Sinqert :p
  Se do genjej un :p
   
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Asnje..
  Thuje ti tani :p
   
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Aw se besoj kte gje ;)
  Un ?? 10! Por lexojeni mbrapsht nr e del nr i vertet ;)
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fakt ktu faktori numerik eshte irelativ
  Une mendoj ndryshe edhe pse do dal jashte teme :D
  Ska rendesi Sasia Por Cilesia :))
  Have Funn :)
   
  Balahk likes this.
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahha.. Jam mesuar me keto reagime por Ska ndonje gje te keqe :) te tere mund te kemi patur ndonje histori "pak me shume se shok" por kurre ne stadin e te dashurit :)
   
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Loool !!si me qen mall tregu je pergjigjur :p
   
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ok e dashur..por nuk eshte noj krim te kesh te dashur.varet si merr jeta ,eksperienca te ndryshme te bejn te fort per te perballuarbate qe vjen pas..
  Jeta na i jep njerezit e mire ,per te dalluar te miren dhe te keqen.kur i humbim ata e kuptojm cdo gje por e mira eshte ti kuptosh para se ti humbesh !e nese te jepet mundesia te luftosh Beje me gjith forcen tende ;)
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po qe paske nje shpirt luftarak ti vajz, nese qeshtja do ishte kundrejt 2-luftimit, ti me siguri qe do triumfoje betejen !
   
  Lisa likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jeta na ben te FORTE,diku kam lexuar nje shprehje:Kur jemi ne veshtersi pyesim veten Ku ndodhet ZOTI tani qe un kam nevoje?!MOS harro ne provime GJITHMONE mesuesi HESHTE :):)
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk jam dakord,Zoti duhet te na udhezoje kur jemi ne veshtiresi.Zoti nuk eshte mesuesi,por krijuesi
   
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  te SIGUROJ e kam lexuar ne nje liber shume te vecante :)
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe