Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gerta_84, 29 Aug 2005.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk po vija ne dyshim sinqeritetin tend,por ate cka ke lex
   
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E pse neve e kemi ket auto-preferenc vetem kur e ndjejm veten te till a mos ke pyetur apo falenderuar ndonjeher kur ke qene ndjer ndryshe ne provim. Profesori varet sipas shtetit ku kryen studimet dhe vendi ku mund te ndodhet ai
   
  Balahk likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jo dhe aq shume.. Lol
   
  Dreamer likes this.
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ja AQ!`
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E bot ket fjalen aq te pa-kuptueshme. Nr egzakt a keni
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Na kane humbur numrat per momentin
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nqs fillojm duke bisedua rreth ksaj do te rivij memoria shifrat a I mban mend te pakten
   
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Mendoj se jam me 1 qe vlen sa per 100 te tjera.. :)
   
 9. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Nje kam pasur, per momentin beqareshk :p
   
 10. katsune

  katsune cherry blossom

  1 e gjysem :D
   
  Hope likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Per te patur behen 8 deri para ca kohesh... per monentin 0
   
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nuk I mbaj mend :p 10-15 I thing
   
 13. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  kam humbur memorjen :p
   
 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Prandaj i qenke ri-kthyer serisht forumit. Arsye ......
   
 15. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :p Me marrsh tkeqen
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ndonje gje tjeter qe ti mos te ngelesh single e te perfitojsh dhe nga ky rast a mund tmar.
   
 17. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :giggle::giggle:varet cdeshiron te marresh nje shpull apo nje te rrahur
   
  Hektor12 likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   

Shpërndajeni këtë faqe