Seksi i kundert i ...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga personazh, 2 Oct 2004.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  the cock /pf/images/graemlins/laugh.gif

  po gruaja e jevgut si quhet :confused:
   
 2. Re: seksi i kundert

  :lol: ku ma gjata ate fjale.. :devil:
  Gruaja jevgut Negrees_a.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  jevgjeshe /pf/images/graemlins/laugh.gif

  po ne shkodrant i thojm magjype, smerrena me fis jevgjsh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: seksi i kundert

  Gjipke :thumbsup:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: seksi i kundert

  1 jevg(burr)
  1 jevge(gru) ........... :idea:
   
 6. ipapari

  ipapari Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  Fabrik kalamonjsh
   
 7. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: seksi i kundert

  :lol: :lol: :lol:
   
 8. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  po gruja shumkomshit?
   
 9. Re: seksi i kundert

  shume/komshija... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. ELVIS KELMENDI

  ELVIS KELMENDI Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  SI QUHET SEKSI I KUNDERT I LAKURIQIT TE NATES (FEMRES)?
   
 11. daro-jurist

  daro-jurist Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  nuk e di...

  po kete kush e gjen
  CFARE BEN GJELI KUR RRI NE NJE KEMBE

  dhe tjetra

  KUSH MUND TI MBYLLI SYT NJE HERE E GJYSME
   
 12. daro-jurist

  daro-jurist Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  kush i gjen fiton nje karfic flokesh dhe nje lepirese chupa-chups
   
 13. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  lakuriqja e dites /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. abs

  abs nuk e di...

  Re: seksi i kundert

  CFARE BEN GJELI KUR RRI NE NJE KEMBE
  ka ftoft thojn :idea:

  po kjo:
  pse i blejm kepucet ?
   
 15. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  se patkojt i varem ne qaf per shonc /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  Vazhdon e kendon!
   
 17. hot

  hot Hotgirl

  Re: seksi i kundert

  kukudaci :lol: :lol:
   
 18. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  kush eshte burri i sudes?
   
 19. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  Sudari /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ku ishe ti qe ste bite teleja dilte i bllokum apo akoma tu shetit neper Ballkan /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  xhaferri :lol:
   

Shpërndajeni këtë faqe