Seksi i kundert i ...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga personazh, 2 Oct 2004.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  xhaferri eshte burri shemsie kadrise... un po them i sulltones (sudes)
   
 2. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  kush eshte burri im? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  sa po desha te pysja kush eshte gruja ime :lol: :lol: :lol:
   
 4. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  [​IMG]
  si te duket kjo? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ipapari

  ipapari Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  po femerorja e HITLERIT
   
 6. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  Hitleritla :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  eva braun /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. ipapari

  ipapari Primus registratum

  Re: seksi i kundert
   
 9. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  mashkulli i breshkes?
   
 10. antip

  antip Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  Breshkaxhiu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Femerorja e Heroit? (mos perdorni emra drogash te renda ne forum /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 11. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: seksi i kundert

  kam nje kuriozitet brenda temes kuptohet...
  dua te di kush eshte seksi i kundert i heteroseksualeve
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: seksi i kundert

  Kthei mbrapsh dhe e mer vesh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe