Serbia le pas Shqiperine....

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga OROSHI, 25 Mar 2006.

 1. hawk

  hawk Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 2. dionizi

  dionizi Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Po ju them vetem nje gje qe ne vendet ish komuniste dhe ne vendet ballkanike qeverrisen ish komunistet te korruptuarit dhe njerzit e kishave e te xhamive dhe besimi ishqiptarve eshte paraja zoti per te gjith e gjith ekush per vete shqiptaret kan humbur ndjenjen e vete respektit dhe vete dukates dhe me te rendesishmen ndjenjen pateriotike me pak fjal jan bere te gjith hajduta
   

Shpërndajeni këtë faqe