Serbia le pas Shqiperine....

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga OROSHI, 25 Mar 2006.

 1. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  ska gjo mer brojani sa te permend un motren sa her te dush.. si mer s'ndodhin anej nga ato zona çar je ty fol JU KA DAL NOMI NE TE GJITH EUROPEN PER KET MENTALITET SEKSUAL QE KENI JU MIRDITORET zakonisht meren leksione seksi ne shkoll po ju anej nga debora e te pa rrug qe keni qen te gjith dimrin i bonit yzmet kryeplakut domethon boleve t'gjyshit pra i mernit leksionet ne shtepi... pastaj shkon zinxhir ky muhabet ti me motren e mami me kunotin

  ske pse me nxehesh se kshu thojn
   
 2. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Po si nuk le ven te Shqipnis pa shajt Brojan!
  Po na thuj i her ka cila ane je ti meqe e make veten se paskeni vetem te mira?!
   
 3. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  MLK ke degjuar per pidhin e arushes ku dhe dielli shkon me vize shengen...
   
 4. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 5. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  o brojan ske pune tjeter ti plako qe ofendo preardhjet e te tjereve???
  mos harro qe e ke nje paralajmerim per kete pune.

  [/ QUOTE ]

  me vjen mire ci lype lirine e tibetit. ateher, Gegnija ka vuejt e vuen ma shume se tibeti prej pushtimit tosk. bojkotoni prodhimet toske, drogen, prostitutat, dhunen, incestin, vrasjet!
   
 6. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ska gjo mer brojani sa te permend un motren sa her te dush.. si mer s'ndodhin anej nga ato zona çar je ty fol JU KA DAL NOMI NE TE GJITH EUROPEN PER KET MENTALITET SEKSUAL QE KENI JU MIRDITORET zakonisht meren leksione seksi ne shkoll po ju anej nga debora e te pa rrug qe keni qen te gjith dimrin i bonit yzmet kryeplakut domethon boleve t'gjyshit pra i mernit leksionet ne shtepi... pastaj shkon zinxhir ky muhabet ti me motren e mami me kunotin

  ske pse me nxehesh se kshu thojn

  [/ QUOTE ]

  sparit nuk jam mirditor,se dytit, anej ka na te hain kryet per nji fjal goje. shume difekte i kena, por te degjeneruem e qej te pabese si tosket nuk jena kurre. mjafton te shikosh kriminalitetin ci shqipnia ka eksportue, 90% laluc.
   
 7. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Pranej thoni gjithni ligjim bese, se po te kishit skishit pse me lidh /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 8. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  MLK ke degjuar per pidhin e arushes ku dhe dielli shkon me vize shengen...

  [/ QUOTE ]

  jo,po anej ku ke cue motrat tua me u shkerdhye per 2 lek
   
 9. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  E kot nxitohesh me ate bojkotin e prodhimeve shqiptare... Ne kena preshin me te papam ne ballkan dhe zeme vendin e pare per madhesine e kastravecit.... /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
  Kot ja heq riskun mamit...

  Ti si te duash ... po mendohu nje here /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 10. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  E kot nxitohesh me ate bojkotin e prodhimeve shqiptare... Ne kena preshin me te papam ne ballkan dhe zeme vendin e pare per madhesine e kastravecit.... /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
  Kot ja heq riskun mamit...

  Ti si te duash ... po mendohu nje here /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  ashtu???po per ket arsye motra jote 16 vjec e kishte ci i hyte kama me gjith cizme!!!! dhe ju jeni pederasta se testoni prodhimin vete.... /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 11. Boby

  Boby Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  o brojan ske pune tjeter ti plako qe ofendo preardhjet e te tjereve???
  mos harro qe e ke nje paralajmerim per kete pune.

  [/ QUOTE ]

  me vjen mire ci lype lirine e tibetit. ateher, Gegnija ka vuejt e vuen ma shume se tibeti prej pushtimit tosk. bojkotoni prodhimet toske, drogen, prostitutat, dhunen, incestin, vrasjet!

  [/ QUOTE ]
  leje lirine e tibetit ti se eshte teme tjeter e as qe ka te beje fare me pretendimet e tua per nje gegeri te lire /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 12. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  leje lirine e tibetit ti se eshte teme tjeter e as qe ka te beje fare me pretendimet e tua per nje gegeri te lire /pf/images/graemlins/eek.gif

  [/ QUOTE ]

  kshtu thon edhe serbt, kjani per serbt e vrame se shqiptart e meritojn....
   
 13. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Shi shi, na dole ne poliglot pale, dike ne serbisht ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pse s'thu qeke geg 100% /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Shi shi, na dole ne poliglot pale, dike ne serbisht ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pse s'thu qeke geg 100% /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  po jo mor morracak, e dini ju ci me bajonetat e serbit hypt ne pushtet.
   
 15. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Bajoneta te bo keq per majasillen ty /pf/images/graemlins/laugh.gif apo ta bojm me voj mos ta nish shume /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 16. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Bajoneta te bo keq per majasillen ty /pf/images/graemlins/laugh.gif apo ta bojm me voj mos ta nish shume /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  dihet, si pederast ci je nuk del dot nga kostumi yt menor. por nuk do preseris gabimin ci bane te part e mi, ci ne emen te shqipnis pranuen dhunen. une e kam parim, cenimin ma te vogel dhe ballit. hajt morracak se ty te pelqen me u [ndaluar] nbyth pa vazelin. rrace kurve leshi ma. apo nka kucka? /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 17. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Ah ketu e dhjeve punen... S'ka me harvard... Maksimumi noi teme per ty te Psikologjia ketu ne AF...

  Keshtu eshte kur i bie te mires me shkelm....
   
 18. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  Kur thu per t'paret e tu, mos e ke fjalen per ariun /pf/images/graemlins/laugh.gif se t'par tjeter ska pas atje ka ke ardh /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 19. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kur thu per t'paret e tu, mos e ke fjalen per ariun /pf/images/graemlins/laugh.gif se t'par tjeter ska pas atje ka ke ardh /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  ke google earth morracak? hdhu nji sy atyne haleve tua!!! per ata jeni kaq rob te degjenerum, se vini ka nji ven i deghenerum. e ma mire i ariut se kopila te beut ci shkerdhete tana kurvat e katunit....
   
 20. brojan

  brojan Primus registratum

  Re: Serbia le pas Shqiperine....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ah ketu e dhjeve punen... S'ka me harvard... Maksimumi noi teme per ty te Psikologjia ketu ne AF...

  Keshtu eshte kur i bie te mires me shkelm....

  [/ QUOTE ]

  psikologjia? shkence e shpikun nga ebrejte me ju msue protestantve me jetue si katolik. por gjithsesi interesant me kuptue nga pikpamja nr e madh te krimeve seksuale ne familje te kryeme ne jug.... /pf/images/graemlins/rockband.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe