Sherbimi i Emalit

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga VIMAR, 7 Sep 2003.

 1. VIMAR

  VIMAR Forumium praecox

  Sherbimi i Emalit

  Ka shume kohe qe tek www.shqiperia.com del "Sherbimi i Email do te jete se shpejti gati"

  Me te vertete besoj se shume veta do te kenaqeshin me kete. Te gjithe besoj se do te kishin deshire te kishin nje email emri@shqiperia.com

  Sikur dhe vetem 1MB te ofronte shume shqiptare mendoj se do ta donin nje gje te tille.

  E di qe nuk eshte aq e thjeshte sepse duhen disa mundesi teknike dhe financiare por besoj se nje gje e tille eshte e mundur dhe mbase dhe ju po punoni per kete!

  Pershendetje!
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  besoj per 30 dite maksimumi do te jete gati nje sherbim i tille!
   
 3. Guest

  Re: Sherbimi i Emalit

  Dhe maximumi u arrit. Sot behen 30 dite plot nga dita qe u premtua. Pse qenka kaq i veshtire? Albasoul.com ka emaill falas prej vitesh.
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  http://mail.shqiperia.com

  Nxitoni te regjistroni nje llogari tuajen para se te publikohet dhe tek siti kryesor!
   
 5. RecurrentDream

  RecurrentDream Forumium praecox

  Re: Sherbimi i Emalit

  Sapo u pajisa me adresen emri_im@shqiperia.com!!! :thumbsup:

  E para here qe nuk mu desh te sajoj nga ato shtesat koti me numra per t'u regjistruar.

  Ju goca me emrin si une /pf/images/graemlins/wink.gif : BUSTED!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Sherbimi i Emalit

  U regjistrova /pf/images/graemlins/smile.gif

  Mirror, une e kam me te rralle po edhe mund te ma zinin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Faleminderit Mand /pf/images/graemlins/wink.gif :cool:
   
 7. RecurrentDream

  RecurrentDream Forumium praecox

  Re: Sherbimi i Emalit

  Nje verejtje e vockel, kur bej sign-in me del nje opsion "zgjidhni nje lekure"...

  Me ben per te qeshur. :lol:
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  /pf/images/graemlins/smile.gif nuk eshte gje ekeqe atehere /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Sherbimi i Emalit

  e-mail im i pare, reklame per Viagra /pf/images/graemlins/frown.gif do vesh filtra ti apo te marrim ofertat ne vijim /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 10. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Sherbimi i Emalit

  U regjistrova dhe une.Po ma kishin zene emrin :mad: :smash: .
  Ate punen e lekures as une nuk e mora vesh. :lol:

  Nji diçka desha te thoja une:nuk ka mundesi qe te krijosh nji dosje shtese aty(p.sh. arshiva),ku te ruajme mesazhet qe duam.
   
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  tek adresa e derguesit ke dhe nje buton STOP me te kuqe si tabele rruge. Shtype dhe e fute vete ne filter.
  Keto reklamat per Viagra nuk ndalen dot mer jahu!
   
 12. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  Per te shtuar foldera te rinj shko tek Preferencat dhe shiko Administrimi i Dosjeve!
   
 13. RecurrentDream

  RecurrentDream Forumium praecox

  Re: Sherbimi i Emalit

  Ju keni 1 unread message in your Koshi i Plehrave.

  Keshtu me del nje mesazh tek emaili, ne anglo-shqip. :lol: /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Sherbimi i Emalit

  Mandi,

  Nuk e di sa e mundur do te jete me mundesite qe keni juve, por po pate deshire hidhi nje sy projektit "HORDE" te e-maileve. http://www.horde.org/ Kane ndertuar me te vertet nje program per tu lavderuar. Shume i besueshem, dhe grafikisht i arrire.

  Suksese. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  Logos te flm
  Horden e kam perdorur me pare (IMP) dhe ka probleme. Ndersa ky email eshte me transparent dhe me lehtesisht i kontrollueshem apo i programueshem per nevojat qe mund te kete shqiperia.com
   
 16. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Sherbimi i Emalit

  Mire e ke ti, Viagra nuk ndalet, po kur te thone :We know U'r not man enough, si me ia bo /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mandi, harroje ta inkorporoj me outlook-un kete adrese, leqe me duket se s'kishe fare pop servece ti.

  Ndaloni Viagren :smash: se nuk e hap me mail box-in :smash:
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Sherbimi i Emalit

  P.s....dhe quaje Poste Elektronike se le nam :smash: proklamon dhe shqipen ti :smash:
   
 18. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Sherbimi i Emalit

  Si ka mundesi qe mua nuk me vijne mesazhet tek a e-maili qe kam tek shqiperia.com ?
  Provova te njejten procedure tek hotmail edhe erdhen brenda 4 sec... :rolleyes:
   
 19. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  provo te c'logohesh dhe lidhesh prap (Ti mund te kesh dhe probleme proxy apo probleme sesioni pasi dhe per ate forumin tjeter kishe probleme kot)
   
 20. Guest

  Re: Sherbimi i Emalit

  Pse nuk punon Albforumi me email nga shqiperia.com. Ndryshova email ne forum koperton@shqiperia.com. Kerkoj password te ri nuk e dergon
   

Shpërndajeni këtë faqe