Sherbimi i Emalit

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga VIMAR, 7 Sep 2003.

 1. VIMAR

  VIMAR Forumium praecox

  Re: Sherbimi i Emalit

  Keni probleme me Domain

  http://posta.shqiperia.com shpeshhere nuk punon.

  Nxjerr gabime te ShqiperiaHost
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Sherbimi i Emalit

  Ka pasur disa probleme me IP
   
 3. klodi ndoj

  klodi ndoj Guest

   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Perditesim i programit te emailit tek shqiperia.com

  Shqiperia.com ka me shume se 2000 usera te regjistruar ne faqe dhe nder sherbimet me te perdorura te portalit tone eshte dhe emaili. Duke qene se browserat ndryshojne, teknologjite ndryshojne por dhe shijet e individeve, kemi ndermarre nje perditesim te programit te emailit tek http://posta.shqiperia.com.

  Miqte qe perdorin nje email @shqiperia.com tani mund te shfrytezojne nderfaqen e re dhe mund te hapin emailet nga cdo lundrues, edhe nga ata me te veshtirest si Internet Explorer 9. Duke qene se dhe perdorimi i emailit nga celulari po shtohet cdo dite e me shume dhe nga perdoruesit shqiptar te internetit, nje kujdes po i kushtohet ne kete perditesim por dhe ne perditesimet e ardhshme.

  Per te pare klientin e emailit mund te lundroni tek http://posta.shqiperia.com dhe per te krijuar nje llogari ju duhen vetem pak hapa nepermjet portes sone tek http://une.shqiperia.com/
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe