Shes një veshkë

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Blendi, 17 Jun 2005.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  kam turp me e pyet.ngela pa varr:(
   
 2. h3o

  h3o Papirus rex

  Po pyete kur ti japesh nje kafe.
   
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  skam leke per t i dhene kafe:(:( apo e paguan vete kafen ai?
   
 4. h3o

  h3o Papirus rex

  Spaguan ai. Cjane keto llafe :eek:
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe une qa kerkoj,ai ska makin,ecen me biqiklet,e pash nje dite:(
   
 6. h3o

  h3o Papirus rex

  Gjynaf. Spaska as abone. :(
   
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :( :(
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  cdo gje shitet dhe blihet. Por ka edhe gjera qe eshte e pamundur te tregtohen. Ashtu sic ka gjera qe dhurohen dhe gjera qe s'mund te dhurohen.

  Une asgje s'do te shisja dot nga trupi im. Te isha i detyruar aty ku s'mban me, por qe edhe ne kete rast vetem ta them mundem pa s'e besoj se do ta beja, eshte te shes trupin pasi kam vdekur. Pra sic ndodh qe shesin trupin kur ende jane ne jete.
  Mbase duke menduar se do t'i sherbeje mjeksise per t'u permiresuar ne sherimin e semundjeve te te tjeret.
   

Shpërndajeni këtë faqe