Prona Shitet apartament 2+1, tek rruga Tish Daja, Komuna Parisit

Diskutime tek 'Njoftime RealEstate' filluar nga ikub.al, 9 Oct 2014.

  1. ikub.al

    ikub.al Guest

    Mobilimi eshte mjaft modern, sipas kohes dhe me paisje nga me cilesoret ikub# 1410080162

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe