Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro Shitet dhe vetem frigoriferi I makines

Diskutime tek 'Njoftime te ndryshme' filluar nga bashi, 7 Oct 2018.

 1. bashi

  bashi Primus registratum

  Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro

  Shitet dhe vetem frigoriferi I makines 3800 Euro


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja.....: Kondicioner

  Shitet makine frigoriferike,
  tip "FIAT SCUDO",
  vit prodhimi 2007 - 2008,
  motor "PEUGEOT 200",
  motor frigoriferi 220 v,
  ftoh deri ne " -100` ",
  cmimi 6500 Euro,
   

  Attached Files:

Shpërndajeni këtë faqe