Prona shitet nje toke ne Radhime, Vlore

Diskutime tek 'Njoftime RealEstate' filluar nga ikub.al, 9 Oct 2014.

  1. ikub.al

    ikub.al Guest

    Shitet nje toke ne Radhime Vlore, e vendosur ne brezin e pare te kodrave ne ane te rruges nacionale, me pamje te mrekullueshme mes ullinjve dhe ne peisazh nga deti. Prona ka siperfaqe 5813 m2 dhe shitet me cmimin 85 euro/m2, cmim ky i diskutueshem. ikub# 1410080015

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe