Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga lola, 7 Nov 2002.

 1. lola

  lola Primus registratum

  Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  A ka ndonje ketu qe ka pas shkuar tek gjuhet e huaja?
   
 2. Approximate Mood Swing

  Approximate Mood Swing Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  po
   
 3. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  poooooooooo
   
 4. lola

  lola Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  cfare viti?
   
 5. adhamudhi_philly

  adhamudhi_philly Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  una po kam qen tek Gjuhet e Huaja ne korce ; Faik Konica matura 99.
   
 6. Katja

  Katja Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  edhe una kam qene te Asim Vokshi dikur, ne 90-94
  Ca vitesh ke qene ti /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. lola

  lola Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  une kam qene 91-95
   
 8. Vilma Vani

  Vilma Vani Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  Edhe une shkova tek Asim Vokshi. E lashe ne 1995 per te ardhur ketu ne Amerike
   
 9. ARBEN CELI

  ARBEN CELI Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  gabim te modh ke bo plako qe ke lon shkollen...
  edhe una e lashe dhe ja me shiko ke kjo fotoja..pall ariu [​IMG]
   
 10. shkopi

  shkopi Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  www.asimvokshi.cjb.net

  eshte ende nen konstruksion per mungese informacionesh
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  1992-1996 here
   
 12. Lilybelle

  Lilybelle Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  Une isha atje per 1 vit, 1995-1996, per Gjermanisht. A ishte ndonjeri nga ju atje ate vit?
  ~Lilybelle
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  une kam qene ate vit per Anglisht
   
 14. alessia

  alessia Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  kujt shkolle te gjuheve te huaja i riferoheni.Jo per ndonje gje po edhe une ate kam mbaruar ne tiranen time te dashur.pershendes maturen 2000
   
 15. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  per asim vokshin ne tirane e keni fjalen :confused:
   
 16. Leandra

  Leandra Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  Me too....
   
 17. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  mee too
   
 18. adea

  adea Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  e di per cfare me ka marre malli kur dilnim ne dritare te gjuhete huaja dhe gjuanim studentet simpatike /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  mu me ka marr malli te kaloj nga rruga elbasanit ne oren kur dalin studentet /pf/images/graemlins/laugh.gif s'kishe nevoj me u lodh...te gjujshin gocat vet :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif mu me kan gjujt nja 2 here po ca te gjujtme :eek: e shtyte shoqja shoqen ne kjo e fundit binte mbi muve :wink: pastaj te dy bashke rrokulliseshim njit pas murit (trotuari ngusht e keni parasysh) :thumbsup:
   
 20. lola

  lola Primus registratum

  Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

  po flasim per asim vokshi ne tirane
   

Shpërndajeni këtë faqe