Shprehje kult nga filmat e huaj.

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga scadarsko, 28 Dec 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  "My mother always said, life was like a box of chocolates, you never know what you're gonna get"
  "Nana jeme me thonte gjithmone,jeta eshte si nje kuti çokolatash,kurre nuk e din si ka me t'dale."
  Tom Hanks as Forrest Gump - Forrest Gump.
  "After all, tomorrow is another day!"-Gone with the Wind
   
  Aki likes this.
 2. katsune

  katsune cherry blossom

  Hasta la vista, baby :cool: (por per ta shoqeruar duhet nje ikone me syze pak me serioze dhe e vendosur ne kete rast)
   
 3. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  Nga renie e thumbit,ra patkoi,nga renia e patkoit caloi kali,nga calimi i kalit nuk u shpie lajmi.,nga mos shpurja e lajmit humbi lufta
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "You think that's air you are breathing now?"

  [​IMG]
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Aki likes this.
 6. Ermiraal

  Ermiraal Forumium maestatis

  nese te duan je i Zoti,nese te urrejne je me i Miri te filmi njeriu me shenje
   
  Dreamer likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Si i thone Zucker ne shqip????
  Sheqer.
  Ik tashi....jebe mamun tane.
  Fat te mare

  Aktor....BRILIANT.
  KRIMI nuk ka ngjyre.
   

Shpërndajeni këtë faqe