Shprehjet qe ju kane pelqye me shume nga filmat! :)

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Sinner, 4 Jul 2013.

 1. Aki

  Aki Painted in Black

  Gattaca

  FB_IMG_1443737614647.jpg
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 3. Balahk

  Balahk Pietrae stellaris

  Ufffff paskam ngatarruar teme :D
   
  Aki likes this.
 4. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  "I love you so much I can scarcely breathe. Will you have me?”
   
 5. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Une jam i martuar Sir.
  Quhe...FUCK per atdheun....nga nje film.
  GRANDIOSE....thenia.
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe