Shqipëria barazon 1me1 me Danimarkën

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Al-Punk, 11 Oct 2014.

  1. Al-Punk

    Al-Punk Still here

    Rezultat shumë premtues për kombëtaren shqiptare ky I sotmi. Barazimi me Danimarkën na mban në lojë dhe shpresë për kualifikimin e parë në një turne të tillë. Do ishte historike po te kualifikoheshim...
     
    Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe