Pune Shqiperi,kerkojme Agjent+agjente Shitjesh

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 9 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kompania e re ne Shqiperi -TianDe-,Kozmetike,Estetike etj,me produkte natyrale,efikase dhe kuruese,nga Tibeti,Altai,Kina,per zhvillimin dhe zgjerimin e saj ne Shqiperi,kerkon Agjent+Agjente shitjesh,me katalog(Me perqindje)qe eshte 35% fitimi ne cdo shitje,dmth.nuk ka rroge baze.Te ardhurat varen nga shitjet 35%,plus dhe bonuse nga … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe