Shqiperia ne Festivalin Europian

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga ilirjan, 10 May 2004.

 1. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  duto, hec ikim se eshte yll sot
   
 2. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  Te te thoja Black stone nuk e di a do pranoje??? Por jam shume i vjeter per aty!!! Te te thoja Canon, jam shume i ri... + qe ke ky i dyti ka shume gay anglez (dhe sot ata jane te egjer pasi nuk kane dale mire ne festival) /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. zog

  zog Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  po ne qe ja dhame votat grekut, kush votoi, apo menoni qe ka emigrante greke ne shqiperi.
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  u pa puna po iki dhe une ne krevat te festoj venin e shtat, po deshi te vij nonjona te nrej doren! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  ato shume birrat qe pi ti S6 pihen mire me te vjetrit, mos be naze
   
 6. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  po ne qe ja dhame votat grekut, kush votoi, apo menoni qe ka emigrante greke ne shqiperi.
  -------------------------------------------------
  Me lini te imagjinoj pak telefonaten e Nanos qe i ka bere Zhani Cikos:

  Alooooo Shoqja Zhani! Mos me harro greket :lol:
   
 7. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  po ne qe ja dhame votat grekut, kush votoi, apo menoni qe ka emigrante greke ne shqiperi.

  Po vorio-epiriotet cfare jane?

  Nejse Zog, osht turp qe francezt na dhan vetem i pike, ne i dham Ismail Kadaren ata sna dhan ca pike me shume /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ps. Meqe ra llafi ai 'francezi' u dukte ma shume si onglez....
   
 8. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  ato shume birrat qe pi ti S6 pihen mire me te vjetrit, mos be naze

  -------------------------------------------------

  Po po por kur imagjinoj anglezet qe bejne llape dhe patatinat qe nuk mbarojne, me vjen te shkoj tek blackstoni /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  patatinat jane per mua, c'pune ke ti, te ka hip qefi eee /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. book of dreams

  book of dreams Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  ej...po vetëm Juria nga Shqipëria doli me letër në dorë ...tip pacavure , per te dhene rezultatet ??? hehehe
  nejse , bravo anjeza!
   
 11. abs

  abs nuk e di...

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  aiiii e paskena vu gjermanin perposht /pf/images/graemlins/laugh.gif

  paskeni ba tifozllik pa mu e... :cry: :mad:

  ju kallxoj un ju festivalin tjeter :devil:
   
 12. Burim

  Burim Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  Jo ore se nuk na duan armiqte neve. Pervec shqiptareve ne Kosove (telefonat jane te Serbise +381), Mal te Zi dhe Serbi jam i sigurte se asnji vote tjeter nuk kemi marre nga ata! Dhe jo 10 pike po 8 pike nga Serbia and Montenegro per Anjezen. Kurse 7 pike nga Shqiperia per Serbine dhe 6 pike per Maqedonine ishin tej mase!!!!!
   
 13. Oliver/Andi

  Oliver/Andi Forumium praecox

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  shyqyr qe dolme para gjermaneve se ne maje te hundes na e kan pru me kete tutkunin (max) qe 1 vit. Tashi u pa puna te hy ne ndonje forum gjerman dhe te tallem pak.
  Se me zvicerianet s merrem me, kto jane moralisht pertoke te shkretet i 4 vit rradhaz qe ndahen me 0.00 pike, jan ber te paguajne ndonje shtet vetem tja jap 1 pike.
   
 14. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  mir mo mir prap nga nje pik nga nje pik
  e siguroj Anjeza finalen e vitit te ardhshem
  apo jo
  Un sprisja te marr shum vota Anjeza nga Serbia, Maqedoni dhe Greku
  Po gjithsesi ju lumt
   
 15. abs

  abs nuk e di...

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  zvicra ja ka dhan pikt Anjezes, prej inatit gjermanve... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  bravo malort e mij ktu /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  Nuk e sha njeri zvicren ka dal kampione me celine dion njehere e nje kohe /pf/images/graemlins/tongue.gif
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. abs

  abs nuk e di...

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  as na bjen nermend car thohet anej knej, sepse hidhrimin e ndajme me gjermanine... :devil:

  e gzimin e shumzojme me shqiperine :wub:
   
 18. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  ehh Zvicra e shkrete nje qosh i humbur ne mes te europes /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  as 1 pik nuk kthen kush koken tu japi /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. abs

  abs nuk e di...

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  ehe, njashtu duket :tipsy:

  a s din me lexu a?
  pikt ja kena dhane Albanise :cool:


  kena do t perbashkta /pf/images/graemlins/wink.gif


  :rockband:
   
 20. erisa

  erisa Primus registratum

  Re: Shqiperia ne Festivalin Europian

  pappapap nuk bini qetsi iher mer amoni ..tu pa tu shkrujt..une per vete mu dridhnin leqet sa here thonin piket.ene dy gjona kisha me thone une.para se gjithash nji falenderim per te gjithe shqiptaret ne Suedi sepse para konkursit u be gjithe ajo thirrje per te votuar Anjezen.
  E para gjo qe desha me thone ishte se nuk mendoj se vetem ne ja kemi bo qefin vetes po mendoj se dhe te tjeret na e kane pelqy kongen fundja dhe komentatori suedez tha qe kenga e Albanis ishte nje surprize e vertet.Edhe e dyta para se me flejt nani ..ishte qe pse vune zhanin me dhone votimin (jo se nuk e pelqej )po venet e tjera kishin nxjerr femrat me te bukura per ti vlersu rracen kurs ne Zhanin zemermire por jo dhe aq i bukur /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe