Shqiperia ne vPopulus

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga Banana696969, 13 Jul 2019 at 17:17.

 1. Banana696969

  Banana696969 Primus registratum

  Pershendetje te gjitheve,

  vPopulus eshte nje loje strategjike dhe shoqerore ku shtetet e botes luftojn per territore dhe mbijetese qe luhet nga nje "browser" i internetit dhe do te lansohet neser me daten 14.07.2019. Shqiperia ka nevoj per ndihmen e secilit prej jush. Nese deshironi te luftoni per Shqiperi dhe te mos dilni ne protesta, bashkohuni me ne në Discord: https://discord.gg/3HXm7a3  vPopulus ka nje ekip aktiv qe do te vazhdoj te permiresoj cdo aspekt te lojes.
   

Shpërndajeni këtë faqe