Shqiperia ne vPopulus

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga Banana696969, 13 Jul 2019.

 1. Banana696969

  Banana696969 Primus registratum

  Pershendetje te gjitheve,

  vPopulus eshte nje loje strategjike dhe shoqerore ku shtetet e botes luftojn per territore dhe mbijetese qe luhet nga nje "browser" i internetit dhe do te lansohet neser me daten 14.07.2019. Shqiperia ka nevoj per ndihmen e secilit prej jush. Nese deshironi te luftoni per Shqiperi dhe te mos dilni ne protesta, bashkohuni me ne në Discord: https://discord.gg/3HXm7a3  vPopulus ka nje ekip aktiv qe do te vazhdoj te permiresoj cdo aspekt te lojes.
   

Shpërndajeni këtë faqe