shqiptaret ne FRANCE

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga pinkparadise, 15 Dec 2005.

 1. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  shqiptaret ne FRANCE

  pershendejtje te gjitheve,
  vura re qe nuk ka asnje teme per shqiptaret ne france, keshtu qe po e nis un /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ne ça qyteti jeni, me ça merreni, si ja kaloni, ç'fare mendoni dhe flisni per ça ju ka qefi /pf/images/graemlins/wave.gif

  PS: jan te ftuar edhe ata qe jetojne ne Quebec, Belgique (une frite une fois /pf/images/graemlins/laugh.gif ) ne Suisse (te vijen me çokollata mundesisht /pf/images/graemlins/laugh.gif ) etc etc etc ...
   
 2. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  PO ne ka Shqipria t Vijm me KOnjak ...
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  vetem po qe Skenderbeu...
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Un ate LLoj KOnjaku Pi ...
   
 5. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  coucou shqipetaret e Frances dhe te Shqiperise mirembrema
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  pershendetje, kalamaja,
  rrrooooohhhhhhhhhh....sjemmi te shumte me duket neve ketej...gjynah thashe se ishim beaucoup et sur tout plus motivé, mais bon enfin.. c pas grave....je vais tchatcher toute seule /pf/images/graemlins/laugh.gif

  un ça i urrej frances eshte...eshte...eshte.... djathi me ere te shpifur, si çorape te pa lara prej vitesh qe kan filluar te myken /pf/images/graemlins/lol.gif .....me nje fjale ata qe duan te bejne vetvrasje ne menyre te pa meshirshme dhe shum te dhimbshme, le te rrine ne nje dhome me nje nga ata djathat me ere te shpifur, dhe vdekja e tyre do te jet e ngadalte dhe e temerrshme /pf/images/graemlins/laugh.gif

  bon allez les enfants...a plus...

  ps: mon amis MLK tu té perdu ???oooooohhhhhhhhh....allé fais toi pas prier /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  pershendetje dahila,
  comment ca va ??? tu habite oú???dis nous plus sur toi si ta envie /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  mirembrema emri im eshte Dahlià dhe jo Dalhia. jetoj ne Est te Frances dhe me pelqen shume djathi,sa me shume ka ere aq me i mire eshte.provoje nje here dhe pastaj flasim prape Salut Je vais coucher les enfants
   
 9. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Dahlia /pf/images/graemlins/wub.gif
  Pasi te kene fjetur ata, hajde se te pres ketu /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 10. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ku je mi shpirt A punoni ju n'Amerike apo merreni me diskutime djatherash Cfare eshte ai cheese tek mua? po fotoja ra nga qielli Une dua vetem Robbie Williams te thashe
   
 11. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  /pf/images/graemlins/lol.gif me shkrive
  mu pergjigj me mesazh aty, e jo ketu, se t'a shpjegoj une /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 12. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  eh oui moi aussi j habite en france et plus preçisement a l'est de ce grand pays !!!

  dahlia t inquete pas moi aussi je suis amateur du camembert du munster et co !!!

  tien samedi j ai mange une fondue !!!!

  rose paradis sans fromage et en plus en france /pf/images/graemlins/wink.gif

  MLK e passe maitre dans l art du camouflage (le scrutin des elections il i est pour quelque chose)allez salut a toutes e a tous

  de la part d un bon vivant (en cirotant un cot d or du 90)
   
 13. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  cv
  age 25
  responsable secteur
  lieu grand est
  adresse 57 METZ
  numero de tel pour une prochaine fois
   
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Mirembrema Mr Le Joueur Nuk te duket sikur po shet pak me ate Cote dOr 90 En plus ke vene te dhenat e tua sikur po kerkon pune Sa keq qe mungon numri i tél se do te kisha ftuar per nje Margaux 00 A+ /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 15. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  moj ti /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sikur me ftove mua, apo me bere dalje per ket djalin? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  tani ngjyrat edhe shijet me vjen keq nuk jan te njejta, personalisht dhashe mendimin tim, por nuk eshte e thene qe te tjeret te mendojne te njejten gjë...apo jo...
  PS: sorry per nickun /pf/images/graemlins/smile.gif

  un shkoj shpesh ne Metz, edhe me pelqen shum si qytet, por por por, ça me pelqen me shum nga Metzi eshte, Marque Avenue...p***** je me la suis régalé la derrniere fois en faisant du shopping, c'etais mon noel a moi (d'ailleur je pense que je vais y returner)
   
 17. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  mirembrema emri im eshte Dahlià dhe jo Dalhia. jetoj ne Est te Frances dhe me pelqen shume djathi,sa me shume ka ere aq me i mire eshte.provoje nje here dhe pastaj flasim prape Salut Je vais coucher les enfants

  [/ QUOTE ]


  Ne PArmigiano o i papam ... Ose Kackavalli shqiptar ....
   
 18. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ku je mi shpirt A punoni ju n'Amerike apo merreni me diskutime djatherash Cfare eshte ai cheese tek mua? po fotoja ra nga qielli Une dua vetem Robbie Williams te thashe

  [/ QUOTE ]

  hahahahahahaaha
  me shkrive edhe mua
  hahahahahahahaah
  hahahahahahahaah /pf/images/graemlins/kiss.gif
  ca va les enfants?
  te ve dhe une nje resume se mos me fton njeri??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  une jan 67-sh ose me sakte isha /pf/images/graemlins/laugh.gif
  jam dhe andej dhe ketej /pf/images/graemlins/tongue.gif
  djathi i preferuar... rocquefort
  vera... mjafton te jete e kuqe dhe t'a kete b*then e thelle se e mire do jete /pf/images/graemlins/laugh.gif
  nuk para gabon shume me veren franceze, s'eshte limonate si vera italiane /pf/images/graemlins/laugh.gif
  pa te shohim a do me hidhet italiandashes /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Dahlia /pf/images/graemlins/kiss.gif
  kam nje foto te robbie williams
  kete [​IMG]
  por kam pershtypjen se s'do i shkoje profilit tend me buze te kuqe /pf/images/graemlins/laugh.gif
  hahahahahhaahahah
  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 19. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  o Aragorn ku je mor burre i dheut? Spo ma var hiç njeri Je kthyer ne shtepi apo jo se te shkoi jeta neper aviona Sa per te kuqen ti s'ke nevoje per ftese do ta dergoj me pste per Noel bisous Dahlia
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ...moi aussi je suis amateur du camembert du munster et co !!!
  tien samedi j ai mange une fondue !!!!


  Fondu me Camembert re? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe