shqiptaret ne FRANCE

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga pinkparadise, 15 Dec 2005.

1. pinkparadise

pinkparadise Forumium maestatis

shqiptaret ne FRANCE

pershendejtje te gjitheve,
    vura re qe nuk ka asnje teme per shqiptaret ne france, keshtu qe po e nis un /pf/images/graemlins/laugh.gif
    ne ça qyteti jeni, me ça merreni, si ja kaloni, ç'fare mendoni dhe flisni per ça ju ka qefi /pf/images/graemlins/wave.gif

PS: jan te ftuar edhe ata qe jetojne ne Quebec, Belgique (une frite une fois /pf/images/graemlins/laugh.gif ) ne Suisse (te vijen me çokollata mundesisht /pf/images/graemlins/laugh.gif ) etc etc etc ...

2. TEDI

TEDI Valoris scriptorum

Re: shqiptaret ne FRANCE

PO ne ka Shqipria t Vijm me KOnjak ...

3. pinkparadise

vetem po qe Skenderbeu...

4. TEDI

TEDI Valoris scriptorum

Un ate LLoj KOnjaku Pi ...

5. dahlia

dahlia Grupi i të çmëndurve!

coucou shqipetaret e Frances dhe te Shqiperise mirembrema

6. pinkparadise

pershendetje, kalamaja,
    rrrooooohhhhhhhhhh....sjemmi te shumte me duket neve ketej...gjynah thashe se ishim beaucoup et sur tout plus motivé, mais bon enfin.. c pas grave....je vais tchatcher toute seule /pf/images/graemlins/laugh.gif

un ça i urrej frances eshte...eshte...eshte.... djathi me ere te shpifur, si çorape te pa lara prej vitesh qe kan filluar te myken /pf/images/graemlins/lol.gif .....me nje fjale ata qe duan te bejne vetvrasje ne menyre te pa meshirshme dhe shum te dhimbshme, le te rrine ne nje dhome me nje nga ata djathat me ere te shpifur, dhe vdekja e tyre do te jet e ngadalte dhe e temerrshme /pf/images/graemlins/laugh.gif

bon allez les enfants...a plus...

ps: mon amis MLK tu té perdu ???oooooohhhhhhhhh....allé fais toi pas prier /pf/images/graemlins/laugh.gif

7. pinkparadise

pershendetje dahila,
    comment ca va ??? tu habite oú???dis nous plus sur toi si ta envie /pf/images/graemlins/laugh.gif

8. dahlia

mirembrema emri im eshte Dahlià dhe jo Dalhia. jetoj ne Est te Frances dhe me pelqen shume djathi,sa me shume ka ere aq me i mire eshte.provoje nje here dhe pastaj flasim prape Salut Je vais coucher les enfants

9. ladouce2005

ladouce2005 Primus registratum

Dahlia /pf/images/graemlins/wub.gif
    Pasi te kene fjetur ata, hajde se te pres ketu /pf/images/graemlins/kiss.gif

10. dahlia

ku je mi shpirt A punoni ju n'Amerike apo merreni me diskutime djatherash Cfare eshte ai cheese tek mua? po fotoja ra nga qielli Une dua vetem Robbie Williams te thashe

11. ladouce2005

/pf/images/graemlins/lol.gif me shkrive
    mu pergjigj me mesazh aty, e jo ketu, se t'a shpjegoj une /pf/images/graemlins/kiss.gif

12. soni2

soni2 Primus registratum

eh oui moi aussi j habite en france et plus preçisement a l'est de ce grand pays !!!

dahlia t inquete pas moi aussi je suis amateur du camembert du munster et co !!!

tien samedi j ai mange une fondue !!!!

rose paradis sans fromage et en plus en france /pf/images/graemlins/wink.gif

MLK e passe maitre dans l art du camouflage (le scrutin des elections il i est pour quelque chose)allez salut a toutes e a tous

de la part d un bon vivant (en cirotant un cot d or du 90)

13. soni2

soni2 Primus registratum

cv
    age 25
    responsable secteur
    lieu grand est
    adresse 57 METZ
    numero de tel pour une prochaine fois

14. dahlia

Mirembrema Mr Le Joueur Nuk te duket sikur po shet pak me ate Cote dOr 90 En plus ke vene te dhenat e tua sikur po kerkon pune Sa keq qe mungon numri i tél se do te kisha ftuar per nje Margaux 00 A+ /pf/images/graemlins/thumbsup.gif

15. ladouce2005

moj ti /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
    sikur me ftove mua, apo me bere dalje per ket djalin? /pf/images/graemlins/laugh.gif

16. pinkparadise

tani ngjyrat edhe shijet me vjen keq nuk jan te njejta, personalisht dhashe mendimin tim, por nuk eshte e thene qe te tjeret te mendojne te njejten gjë...apo jo...
    PS: sorry per nickun /pf/images/graemlins/smile.gif

un shkoj shpesh ne Metz, edhe me pelqen shum si qytet, por por por, ça me pelqen me shum nga Metzi eshte, Marque Avenue...p***** je me la suis régalé la derrniere fois en faisant du shopping, c'etais mon noel a moi (d'ailleur je pense que je vais y returner)

17. TEDI

TEDI Valoris scriptorum

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
    mirembrema emri im eshte Dahlià dhe jo Dalhia. jetoj ne Est te Frances dhe me pelqen shume djathi,sa me shume ka ere aq me i mire eshte.provoje nje here dhe pastaj flasim prape Salut Je vais coucher les enfants

[/ QUOTE ]

Ne PArmigiano o i papam ... Ose Kackavalli shqiptar ....

18. ODISEA

ODISEA Primus registratum

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
    ku je mi shpirt A punoni ju n'Amerike apo merreni me diskutime djatherash Cfare eshte ai cheese tek mua? po fotoja ra nga qielli Une dua vetem Robbie Williams te thashe

[/ QUOTE ]

hahahahahahaaha
    me shkrive edhe mua
    hahahahahahahaah
    hahahahahahahaah /pf/images/graemlins/kiss.gif
    ca va les enfants?
    te ve dhe une nje resume se mos me fton njeri??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
    une jan 67-sh ose me sakte isha /pf/images/graemlins/laugh.gif
    jam dhe andej dhe ketej /pf/images/graemlins/tongue.gif
    djathi i preferuar... rocquefort
    vera... mjafton te jete e kuqe dhe t'a kete b*then e thelle se e mire do jete /pf/images/graemlins/laugh.gif
    nuk para gabon shume me veren franceze, s'eshte limonate si vera italiane /pf/images/graemlins/laugh.gif
    pa te shohim a do me hidhet italiandashes /pf/images/graemlins/laugh.gif
    Dahlia /pf/images/graemlins/kiss.gif
    kam nje foto te robbie williams
    kete [​IMG]
    por kam pershtypjen se s'do i shkoje profilit tend me buze te kuqe /pf/images/graemlins/laugh.gif
    hahahahahhaahahah
    /pf/images/graemlins/kiss.gif

19. dahlia

o Aragorn ku je mor burre i dheut? Spo ma var hiç njeri Je kthyer ne shtepi apo jo se te shkoi jeta neper aviona Sa per te kuqen ti s'ke nevoje per ftese do ta dergoj me pste per Noel bisous Dahlia

20. Le_Routard

Le_Routard Forumium maestatis

...moi aussi je suis amateur du camembert du munster et co !!!
    tien samedi j ai mange une fondue !!!!

Fondu me Camembert re? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe