shqiptaret ne FRANCE

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga pinkparadise, 15 Dec 2005.

 1. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Rri larg se te behet mishi me pulla te kuqe e nuk te coj ne spital dot se me ka plas goma e zetorit
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Të paska plas ke gropa mu*it mre? Eh katnari shkret ene n'ven t'huj nuk i ndahet plehu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/goofy.gif.

  Pinqe, qu'est ce passe de bon chez toi? Des nouvelles de quelques azgans potentiels?
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ti e di qe une e kam mendjen ke ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif asnje azgan tjeter ne tiens pas la route comparé a toi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

  ej, njof nje ketu nga Kebeku (on a des cours en commun) te betohem sa here qe hap gojen me fol, me vjen me ja fut me kepuc kokes, jo vetem qe flet gjys frengjisht gjys anglisht (dhe i bastardon te dyja) plus dhe bertet...por me e keqja eshte se te tregon gjith jeten e vete vetem me te thon qe vajti me ble buke a la boulangerie /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  dhe ne eto momente...je t'apprecie terriblement, plus ke jamais...lum si ne per ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Eh bien (bén), là tu le sais à qui j'ai à faire. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Ai robi që ke ti atje me siguri që osht nga nai katun se ata pëllasin fort e të tregojn edhe si ka nodh që mami e babi vet e kan bo kur o zon ai. Tregojn edhe ça ngjyre ishte lopa e demi që i nxefi të dy :D. Po shyqyr thuj që nuk o nanji prej Gaspezie se at'her do rrijshe tu menojshe se ça gjuhe flet. Kom pas njonin në klas dhe mas 4 vjetësh nuk e merrsha vesh se ça thojte.

  Kthehemi ke arat tona tashti.

  Un e vlersoj më së shumti faktin që un jom azgani për ty por sado azgan qofsha, prap deri ke malet e tuja nuk arrij dot sado të zgjatem. Pra duhet me i dhon zgjidhje muhabetit.
  Peut-tu prendre l'avion e te rendre içi cette été? Je garantis être à ta disposition 24/24. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

  oups, për pak harrova

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 5. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  et moi alors?!!! je pue moi ou quoi?!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cry.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cry.gif
   
 6. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Do me u jargos ti? Na ca kshu baveux, mais vraiment baveux /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Gooooollllllllll /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/yay.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Na treme mi.

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 9. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ket golin e bom per ty Kondre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ...ta gezoç

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Ciao come stai Dahlia. Ciao come stai Kondra. Ciao come stai pink. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Kalova t'jua bej nje here ta!".
  Ika prape tashti. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 11. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Veç tri llafe dike italisht ti mre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ?

  Pinqe, e fitut davan dje. A ju lumtë. Gjyshi do jet tu rraf plakën prej inotit tashti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif .

  Plein de bisous pour les belles de France et je vous attends les deux cette été /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 12. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  A nuk ju rri menerja rehat, pak se na rrafet me hile tashi dhe na tregoni me na ngrit nervat /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ahuuuuuuuuuuu gjysho, bjeri bjeri se i bi bukur me sopate /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  per ish presidentin ---->>>> /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
   
 14. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  po hilanjosa po...
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Gurax</div><div class="ubbcode-body">Ciao come stai Dahlia. Ciao come stai Kondra. Ciao come stai pink. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Kalova t'jua bej nje here ta!".
  Ika prape tashti. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>

  Po thuja Fronsua mer ...


  Bonjur come ty je Ti e kusur se se di ... Ato antaret tona t flakta t vjetra jan mo gjall knej ka nahija Ejfelit apo kan hup Krejt...
   
 16. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  hahaha Ted qeke bo telef...ja po te jap nje bisou /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif se kisha kohe pa te pa e na ka mor malli...
   
 17. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Ciao come stai TEDI. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Shef Ejfelin ti nga nahija jote? Mua me pelqen me shume nahija ime, me pamje nga Sena. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 18. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Po Stamollin kush e shef prej jush?

  Salut les francos.

  Des gros bisous pour mes préférées. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 19. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  me leje, me leje, me leje....una una una...e shof edhe nga vrima çelsit biles /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  bonjour the quebeqois /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
   
 20. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Stambolli nga vrima e celsit te shpia pinkut.

  [​IMG]

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe