Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mirë që nuk qenkam vetëm :p
   
  Passion- Al likes this.
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Ma beni qwfin ju te dy e di une
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ta bejme , por ne kete rast ka thene nje te te vertete .Dhe po ta bejme qefin ngaqe eshte e vertete :p
   
  Aki likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  opo te na vidhnin kush e qan, une kam friken vetem se mos ju rrembenin ju vajzat :p, dhe po te kete qene per kete, mire bete qe e nderruat.
  Ou! Po duhet pare kjo pune. Kush na qenka ky/kjo qe ngihet naten dhe na e "pastron" frigoriferin ?! Une i kam nja dy emra: dyshoj per: Lisa, Artin, dhe Stategu.
  Ti per ke dyshon?
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me duket se ishte @TinkerBell nga sezoni provimeve qe kishte .
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  U kthye si shtepi fantazmash kjo shtepi e jona .
   
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Kështu është kur ke shumë shtëpi...
  Kur banon në njërën, të tjerat kthehen në fantazma... :p
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ti @Artin ke shume shtepi?
   
 9. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Kam disa.
   
 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ti gezosh :p
   
 11. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Faleminderit!
  T'i gëzojmë të gjithë së bashku... :p
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Dhe meqe i beme urimet :p
  Do na postosh ndonje kenge ?
   
 13. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Po dëgjoj këtë këngë, por duhet ta ndjekësh në YouTube, se ky që e ka hedhur, e ka çaktivizuar opsionin për ta dëgjuar në forum.
  Kjo kërcimtarja quhet Kristinë dhe më pëlqen si kërcen.
  Ndiqeni nga minuta 3:00

   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me vrave tani me keto kenge :p

  Mere kafen ne dore @Artin nese po pi shko afer dritares shiko pertej..
  Dhe degjo:
   
 15. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Mistikë, e bukur është kjo që solle, po kur dua vërtet muzikë, unë dëgjoj klasike/simfonike.
  Për momentin kam nevojë për muzikë sensuale... për vajza që kërcejnë bukur... :p
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ne fakt mua muzika e atij lloji nuk para me pelqen :),me vajzen nuk kam gje :p
  Por vetem muzike sensuale nuk ishte ajo ,te pakten per mua :) ose mbase kame une tjt ide te muzikes sensuale.
   
 17. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Me muzike sensuale e kisha fjalen per vajzat dhe kercimet.
  Kurse shijen e muzikes nuk e vendosim ne, e vendos Amerika.
  Thote Amerika qe xhazi dhe hiphopi jane sensuale, themi dhe ne...

  Per ta mbyllur... nje tjeter kenge:

   
  Last edited: 26 Nov 2017
 18. abs

  abs nuk e di...

  MORA VESHT QE KISHTE MARR URIJA DIKEND!
  Sidomos kto qe jan tuj kcy :hidhu:

  24058674_416710068748122_6562799850707690426_n.jpg
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  Po mire njeri e merr nje vizore te mase hapesiren qe ka mes kembeve goca, sa sdi e ti
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mos me konfuzo kshu :/
   

Shpërndajeni këtë faqe