Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. Rockstar

  Rockstar Primus registratum

  @klea ku je mi tmort e mira se ke humb si vaji nlakra lol
   
 2. MrCool

  MrCool Oldschool

  Per @Lisa dhe @Aki nuk ke nevoje fare per Aiden, t'i sjellim ne te paketuara po deshe :p
   
  klea and Frank like this.
 3. klea

  klea Ad Maiora

  @Rockstar eshte rritur cmimi i internetit :lojacak::lojacak:
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  kush mw thirri :p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  prape nga dritarja u futa. Ku e vini kete celesin qe s'e gjej asnjehere ! :p

  Me zuri nje inat qe... dhe thashe me vete: Lisa do ta kete fshehur. Po e kapa, do t'ia fut me puthje faqeve !!
   
 6. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Unë u ktheva prapë në shtëpi... më mungoi.
   
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Ka dhe shtëpi të tjera në mëhallë, të mëdha e të bollshme, por nuk janë si kjo.
  Kjo është e vogël, por e qetë dhe e freskët...
   
  Last edited: 22 Nov 2018
 8. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Divanët e zinj prej lëkure që ka kjo shtëpi, janë shumë të freskët,
  kurse oxhaku prej guri që është përballë, e që është gjithmonë i fikur, e shton edhe më shumë freskinë...
   
 9. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Gezuar Krishtlindjet. Uroj qe te tere ketu ne shtepi te keni qene mire.

  :duhan:
   
 10. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Gëzuar!

  [​IMG]
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  c'me gjeti ! Me kishin mbyllur edhe dritaren. Sa frike qe keni, xhenem. E kush do te vije?! Edhe c'bera, u futa te vrima e deres nga hyn macja. Eh... s'i deshte b*tha as vrimes te me nxinte. Jam une moj - po i thosha. -Parullen tha! - "vajzat e af jane si karamele" ... qe me la.
   

Shpërndajeni këtë faqe