Si behet harapashi?

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga karim abdul jabar, 7 Dec 2002.

 1. karim abdul jabar

  karim abdul jabar Primus registratum

  Si behet harapashi?

  te nderuar alborumas,
  kush di si behet harapashi, do ta vleresoj?
  i juaji
  karim
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Si behet harapashi?

  Behet me miell misri, per kete me mire pyet ndonje rumun, ata e kane nje prej specialiteteve me te famshme. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. karim abdul jabar

  karim abdul jabar Primus registratum

  Re: Si behet harapashi?

  o kordele,
  isnt this a bit racialist?
  karim
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: Si behet harapashi?

  Eshte teme guzhine,jo grushti pls!
   
 5. karim abdul jabar

  karim abdul jabar Primus registratum

  Re: Si behet harapashi?

  epo u be kjo teme harapash u be....
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: Si behet harapashi?

  Me mire pyesni ndonje usta qe vjen nga krahinat e kurveleshit,se ata e dine fort mire se si behet....
  miell misri dhe copa mishi qingji. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. karim abdul jabar

  karim abdul jabar Primus registratum

  Re: Si behet harapashi?

  o putrak, po une prandaj e postova ketu se mos gjeja ndonje bari nga Kurveleshi apo nga Karavastaja.
   
 8. mostro

  mostro Putraku

  Re: Si behet harapashi?

  Karime!meqenese te ka marre malli kaq shume,ateher po ja bej nje ze gjyshes time 99vjecare,qe ti vej tiganat me zjarrm dhe te ta shuj nji cik mallin dhe te na japesh nonji cmim.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. karim abdul jabar

  karim abdul jabar Primus registratum

  Re: Si behet harapashi?

  Falemneres bre putrake dhe boji nje za lokes se kam me i dhane cka don besa. Dhe ta paca borxh bre putrak loshi.
   
 10. Guest

  Re: Si behet harapashi?

  cfare eshte harapashi ? :confused:
   

Shpërndajeni këtë faqe