Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga silvi, 14 Jul 2005.

 1. silvi

  silvi Primus registratum

  Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

  mqs kete gjeegjeze e kam mesuar qe e vogel dhe kedo qe kam pyetur me ka thene lloj lloj pergjigjesh dhe shume gallate, mendova tju a bej dhe ju.shpresoj mos ta gjeni me te paren.(te them te drejten jam e sigurt qe nuk do ta gjeni fare).shtrydheni mendjen njehere ju aty.
   
 2. Guest

  Re: si del macja nga pusi

  Po e lagur mi ....si del ndryshe.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  shtatezene!
   
 4. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  nga gryka!
   
 5. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  e dekompozuar, blllllaaaaaahhhh!
   
 6. Guest

  Re: si del macja nga pusi

  E dashurume.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  (Perpara,kish ren Daci... :wink: )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  mos moj!!, macja po ra ne pus ngordh dhe nuk del qe andej se nuk kujtohet njeri per macen ta nxjerri. kur fillon e vjen era kalbesire,e nxjerrin te zotet e shtepise te dekompozuar.

  /pf/images/graemlins/frown.gif :cry: macjaaaaaaaa :cry:
   
 8. Guest

  Re: si del macja nga pusi

  Mos qaj mi,se ka shpetu gjalle.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 9. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  Ke pare ndonje horror dje?
   
 10. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  kush flet, ky qe kur ka qene i vogel ngordhi macen e vet me gura per ti ra ne sy per trim cunave te lagjes me te mdhenj se veten.
  iiii kriminel!
   
 11. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  Mos harro t'thush qe kom vra ne qenin e xhevries.

  ps. llastic, po s'ti shkula bistalecat kur t'vi. :smash:
   
 12. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  O motraaaa :cry: ErSi do me shkuli floookeeet :cry:

  (tashi ta shofesh ti kur te vije ajo me kshuja :smash: :smash: dhe te te rafi)
   
 13. irene

  irene Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  po se s ka pune tjeter jot moter, t'merret me tallavitjet e tuja ne internet
  haram buka qeverise ...

  ers versioni i shkurter i xhevries ishte rina
   
 14. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  rina zhgarravina

  'pune'??? 'moter'??? pse, kane lidhje keto te dyja??? :lol:
   
 15. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  Lista:
  Pishmon, Tefta, Rina etj. tek kamioni me targa ne spond dhe drejt e ne kooperativ. belin e keni mor? :smash: :smash:
   
 16. peson

  peson Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  [​IMG] Me ne fund pak qetesi
  ose ka dhe keshtu
  [​IMG]
   
 17. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  duhet te pysim mocen me namuz /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Guest

  Re: si del macja nga pusi

  po e lagur mi si mund te dali ndryshe,gjithmon ne qoftese del
   
 19. Tan

  Tan Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  Qull
   
 20. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po e lagur mi si mund te dali ndryshe,gjithmon ne qoftese del

  [/ QUOTE ]

  Po kur pusi eshte thare dhe s'ka uje? /pf/images/graemlins/frown.gif
  Po sikur te jete pus nafte? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Sa gjera jane ne kete mes per t'u saktesuar /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe