Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga silvi, 14 Jul 2005.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: si del macja nga pusi

  Kodi kam marre vesh qe i do shume macet. Mos ke ra dhe ti ne pus me to /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 2. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  e scorpion nuk e puna se e do po ka ra vet edhe nuk po gje zgjidhje se si me dal.
  po i vje muhabeti nga kina jarg e larg
   
 3. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Re: si del macja nga pusi

  ma boni hallall...dul macja apo jo? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. we_dont_play

  we_dont_play Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  me jeten e shtate
   
 5. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: si del macja nga pusi

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ma boni hallall...dul macja apo jo? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Jo jo hala. Veç 5 faqe jon bo deri tashi /pf/images/graemlins/laugh.gif.
   
 6. Caldera

  Caldera Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  Shtatzan /pf/images/graemlins/laugh.gif

  .....hehhe kush e di sa mij ka njoh ne pus ajo /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: si del macja nga pusi

  mmmm minj!!! nje mace shtazane me minj!!! zot na rujt se çfare do dali...
   
 8. Caldera

  Caldera Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  he mi dhe ti ca imagjinon tani.Postimi kishte me shume domethenje ne planin praktik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  futet ne MAPQUEST.com dhe nxjerr directions /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: si del macja nga pusi

  Directions janë

  Canada, Quebec, Ste-Foy, Boulevard Neilson, Kondrapedali /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  /pf/images/graemlins/eek.gif <font color="brown">C'i bere maces o faqezi? /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  </font>
   
 12. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  Po nga Kondrapedali, si del macja? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: si del macja nga pusi

  mjauuuu... mjauuuuu shume erresire qenka ketu brenda...po edhe shume ngrohte...nuk du te dal... tha ajo...macja... /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  Paskerkish qen mace e perdale ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: si del macja nga pusi

  hahahaha ta pyesim ... se mos na e thote...mu me duket me shume e perfutme...bi gjithandej...ne pus po.. ne Kondra po...
   
 16. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  ca dmth e perftume? /pf/images/graemlins/eek.gif
  ajo i lutej dhe macokut tim poshte dritares, cdo nate /pf/images/graemlins/smile.gif sidomos ne dimer /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: si del macja nga pusi

  e perdale... e perfutur...emmm ti e paske çu ne pus pra se te paska terbu nate per nate tu mjaulli...edhe ti i gjete venin ku mos te shqetesonte gjumin tend...tani ja ke rras edhe Kondres...

  PS ka maçok Kondra? /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 18. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: si del macja nga pusi

  s'e di /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ke ngaterru temen ti, se atje ku duhen pyetje, te jane mbaruar /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 19. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po nga Kondrapedali, si del macja? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  <font color="brown"> /pf/images/graemlins/lol.gif E trullosme ma ha menja /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/wave.gif

  Kondre mos gjuj /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
   
 20. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: si del macja nga pusi

  <font color="green">Macja del nga pusi kur ti teket, si ti teke ene ma e rendesishmja dej me nje frymezim te modh per me pi bira ene me bo shere ne rugica qore...</font>

  /pf/images/graemlins/lol.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe