Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga silvi, 14 Jul 2005.

 1. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

  Vertet? /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  Atehere meqe macen e gjeten, doli dhe iku e ia mbathi po e them une nje tip gjegjeze.

  Cfare thone ushtaret ne nje zone te minuar?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  sa interesante kjo hhhmmmmmm ????
   
 4. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  mos thonje: Mos luj se sta quj ??
   
 5. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  persa i perket pyetjes Si del macja nga pusi:
  Pergjigja sakte eshte Nuk del fare
  mos u lodhni kot /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  macja nga pusi del e lagur
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  Sa duken robt me shkolle! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

  Rrini ju, rrini... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Atehere meqe macen e gjeten, doli dhe iku e ia mbathi po e them une nje tip gjegjeze.

  Cfare thone ushtaret ne nje zone te minuar?? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Me duket se e kam harru dhe vete. /pf/images/graemlins/lol.gif Po megjithate qendron gjeegjeza ime ne fuqi... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Sinner

  Sinner Gentleman

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  se di ket Scorpion dhe spo e vras trurin se me duhet per nej here tjeter por gjeni kete
  CFARE BEN PULA KUR KALON XHADEN ?
   
 10. anteos

  anteos Primus registratum

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  glasa
   
 11. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

  veze
   

Shpërndajeni këtë faqe