Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Goca Adoleshente, 19 Oct 2012.

 1. Goca Adoleshente

  Goca Adoleshente Primus registratum

 2. sweetangel86

  sweetangel86 Forumium maestatis

  do flas nje me te dhe pastaj as ne surat dhuet te me shikoi dhe do eci gjithmon me kok lart si kam beri deri sot :)
   
 3. Hipocrati

  Hipocrati Hipocrati

  Reaksioni i pare eshte se do te ndjehesha i fyer , por ne shoqerine tone sheh perdite njerez me dy qendrime, me dy fytra.. une da ta zhvleresoja si mik , vetem kaq!
   
  Goca Adoleshente likes this.
 4. Lakuida

  Lakuida Primus registratum

 5. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

 6. dr love

  dr love Locus omnem

  Do beja qe ai t'a kuptonte qe une e di ate cfare ka thene ai ...dhe do pres shpjegime.Kuptohet nese eshte i rendesishem per mua ...nese jo...do e shperfillja.
   
  Hektor12 likes this.
 7. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  asgje aj e tregon karakterin e tije.dhe kur dikush fol per ty .aje maspari te gjelozon per dishka qe ke arrit ti.kjo eshte nje shenje e mire por ne qofte se e tepron e thirr dhe i thu qka ki kunder meje dhe a je normal apo jo.dhe ne qofte se nuk pendohet ka edhe menyra te tjera te komunikimit.qe sa her ta degjon emrin tane dikun kame vjell prej sikletit
   
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse mik quhet akoma ai. Do ele te flase e te fkase deri sa te lodhet. Pastaj do I them ja ke fut pordhes plako.
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ne raste te tilla , preferoj te largohem ne heshtje ( me ka ndodhur dicka e tille ) ... Pastaj vete ai/ajo e kupton pse - I heq nga lista e miqve dhe nese kerkojne falje , ngelin thjeshte shoqeri sa per emer per Mua ...

  Sa do te zgjasi , e verteta gjithmone del ne shesh .. Lerja kohes .
   
  joetisti_ likes this.
 10. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Al-Punk likes this.
 11. Universal

  Universal AnonymouS

  Qente le te lehin..
   
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Karvani ecen perpara.... Ka then Enver Hoxha !
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe qente le te lehin eshte para karvanit ...
   
  scadarsko likes this.
 14. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Nuk ka shok sot e ksaj dite,ndaj skam pergjigje tjap pasi skam miq
   
  Hektor12 likes this.
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Nese nje mik flet pas shpinde?
  Si fillim sma merr mendja se do ishte mik,e me pas...sipas vendit dhe kuvendi.
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do t'ia falja. Ai/ajo s'te shan nese s'ka kujtuar se ti i ke bere dicka. Keqkuptimi sjell fatkeqesi, por ne fund shperbehet.
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Legeni/ja :p
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do te ishte shok/shoqe qe s'ia vlen. Por do ta besonin vetem ata/ato qe s'do te te kishin vertet shok. Sepse ai qe te ka shok s'beson asgje te keqe pse shokun.
   
 19. Ciarli

  Ciarli Forumium praecox

  Do reagoja me te njejten monedhe. Do flisja keq per te pas shpine!!
   
 20. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Ai sesht mik, miku qe esht mik sflet keq pas shpiune per ty.
  Gjithsesi do ta largoja nga vetja :)
  Njerez te till se meritojn Shoqerin time
   

Shpërndajeni këtë faqe