Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga S6T6N6, 13 Sep 2004.

 1. emiljo

  emiljo Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Varet sesi e perdor internetin...te shkarkosh gjera me interes, mjafton ta lesh kompjuterin ndez se eshte i mecem, s'ke nevoje me i ndejt afer kutise kur shkarkon muzike, filma, apo gjera te tjera.E paligjshme eshte, por jo cdo gje e paligjshme eshte e demshme.
  Te citcatosh, apo te forumosh 24 ore me siguri eshte nje semundje, njesoj sikurse te kalon koha duke luajtur me ato lojrat virtuale (futboll, rally, formula1,etj.). Eshte nje semundje, seriozisht. Ika une! :eek:
   
 2. bob

  bob Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  koqe,kaq!
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  un tham asht puna e tij, sa ore rrin

  po ju te tjert se kuptoni se po jepni epitete per veten tuaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Gjergj Kastrioti

  Gjergj Kastrioti Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Hajde hajde Kall Pari /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. Dilja

  Dilja Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Unë do ta quaja I dashuruar në kompjuter.
   
 6. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Mund te qendroj dhe quhet njeri. Sa 24 oresha behet fjale!
   
 7. LAurant

  LAurant Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Fillozofan
   
 8. shqipe1

  shqipe1 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  oooooo jam knaqur duke qesh me opinionet e juaja .. edhe jam dakord me shum ju ..hahah /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
  une do ta quaj " dhompir i nates" .. /pf/images/graemlins/eek.gif
  te gjort duhet dikush me ja tregu boten ..qe ka gjera tjera perpos KOMPJUTERIT! ju nevoitet do air te fresk, drita e diellit per Vitamin D hahahah
  ka teper shum po pritoj me shkru /pf/images/graemlins/idea.gif
  ciao0o0oo /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 9. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  INTER-maniac /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. aka70

  aka70 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Thjesht te apasionuar, asgje per tu tallur! do kisha shume qejf tju vinte ndonje virus apo trojan. Mendja juaj ju thote formatoje. Gjeja me idiote, ju nuk i dini aftesite dhe avantazhet qe ka nje PC i "semure". Epo, keto i dine vetem ata qe rrijne 24ore. <<<<Kujdes>>> =Bukuria vret
   
 11. Dardanus

  Dardanus Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  I semure nga Internetofobia dhe Fastfoodofobia ose Komputerofren dhe PCopat /pf/images/graemlins/smirk.gif
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  scorpions
   
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Scorpions + AC/DC = super Euforik
   
 14. Leshatuku

  Leshatuku Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Do ta quaja DARDA-LUC
   
 15. Leana

  Leana Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  do ta quaja rehat,i papune ne boten e tij...
   
 16. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  i infektuar
   
 17. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Polic...
   
 18. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Roje /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 19. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Scorpion po te ishte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif
  PinkParadise po te ishte femer /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jane te tmerrshem. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  gjynah...
   

Shpërndajeni këtë faqe