Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga S6T6N6, 13 Sep 2004.

 1. Jona bz

  Jona bz Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  i semore pas internetit
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  dipendente
   
 3. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  dipendente

  [/ QUOTE ]

  si varet? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  Interist /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  chatist
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  narko-internetik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  ehhh si odta quja toc kuklle do ta quja /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  pse mos me e quejte "njeri te mire"? si thoni?
   
 9. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  dhe mundet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Scorpion po te ishte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif
  PinkParadise po te ishte femer /pf/images/graemlins/laugh.gif

  jane te tmerrshem. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  qelbesir kalama /pf/images/graemlins/laugh.gif (ps: personi im vertet kalon shm kohe ne internet, por jam multifunction un, keshtu qe edhe punoj ne te njejten kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 11. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Ujk te cafsha ballin mos na fyj, e kam lene sportin e forumit, quaje Kodosh ose Hummer po qe cun /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Dukesh sa e ke lene. Do ngelesh ne provime do ngelesh po vazhdove keshtu. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  *Imagjinon Pinkun me 4 duar, dy ne tastiere duke postuar, nje duke shkruar dhe nje qe e ka mbeshtet tek balli dhe ben sikur mendohet /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 13. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  /pf/images/graemlins/crazy.gif /pf/images/graemlins/crazy.gif /pf/images/graemlins/crazy.gif /pf/images/graemlins/crazy.gif /pf/images/graemlins/crazy.gif
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  zhapik
   
 15. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Do e quaja ALTINI*1A* shembulli me konkret
   
 16. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Ose Privati /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif Ndihmoje Lymo kete djale sa eshte ne kohe te mire /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif  /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 18. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  i apasionuar
   
 19. nejse

  nejse Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne

  Ufo /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. Marsida

  Marsida Primus registratum

  Re: Si do ta quanit nje person qe kalon 24 ore ne internet?!

  internetofil /pf/images/graemlins/idea.gif....
   

Shpërndajeni këtë faqe