si do te ishte bota pa femra

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Sweety el, 29 Jul 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el AF Rockstar

  ju meshkujt e forumit ...na thoni pak si e imagjinoni kete bote pa femra ...
   
 2. paloma

  paloma Fillestar

  do te ishte si peshku pa uje
   
  Sonia007 and Bardhyli00 like this.
 3. hareid

  hareid Anëtar i mirënjohur

  Nje bote pa femra per mua eshte e paimagjinuar. Eshte e njejte sikur te imagjinoj nje bote te erret pa driten e diellit...
   
  IntereSantja likes this.
 4. *romeo*

  *romeo* Fillestar

  do ishte si bota pa ajer:p
   
  IntereSantja likes this.
 5. Sweety el

  Sweety el AF Rockstar

  I love you
   
 6. smino

  smino Fillestar

  Njerezimi do shuhej,sdo kishte vazhdimesi ne radhe te pare...pastaj ta maresh dhe nga aspektet e tjera meshkujt sbejn dot a femrat,do ishte ishte e pamundur nje bode pa femra...imagjino nje grup pijanecash te dhunshem vetem duke share duke u zhdepur ne drru,mbuluar nga zhuli :pPPP skandaloze
  p.s. do jen ber dhe kaps te gjithe se do han vetem gjera te thata :pPP
   
  IntereSantja and Megg like this.
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  hAhAhA jam dakort me kto qe thua ti ....:D
  edhe nje gje do shtoj...Do ishin te gjithe gay ..:p:p
   
  Sonia007 and smino like this.
 8. mirishahe

  mirishahe Anëtar i rregullt

  mos ma thuni qe bota mund te jet pa femra se une vdiqa si te jetohet pa zemra te buta e te embla:llastica:
   
 9. Sweety el

  Sweety el AF Rockstar

  Mire qe e pranoni qe nuk jetoni dot pa femra sepse disa jetojne.
   
 10. mirishahe

  mirishahe Anëtar i rregullt

  :dashuri:nese jan normal jo nuk jetojn
   
 11. *romeo*

  *romeo* Fillestar

  Sdo kishte jete fare ah sa te bukurat jane femrat:p
   
 12. toro_loco

  toro_loco Anëtar

  Do te ishte me majmunka, qenushe ose pela. Sipas shijes se meshkujve.
   
 13. *romeo*

  *romeo* Fillestar

  edhe un te dua:p
   
 14. mirdita

  mirdita Anëtar i mirënjohur

  Bota pa femra po te ishte sikur njeriu pa buk e pa uje :)
   
  Megg likes this.
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  Lexova diku,,,Mashkulli pa femren si peshku pa biciklete...hAhAhA
  :p Pak Jashte teme...:D po se humba rastin ta shkruaj!!! :)
   
 16. Bardhyli00

  Bardhyli00 Anëtar i rregullt

  aspak, sa perparesi i jepni vetes gjanem,mire iu komentoni temen qe ne fakt eshte per ne,ju si imagjinoni boten pa meshkuj?
   
 17. Bardhyli00

  Bardhyli00 Anëtar i rregullt

  ne cvend moj e ke lexuar?ku je moj ku je,ke bere mungese,ka kohe qe nuk kam folur me ty?
   
 18. mirdita

  mirdita Anëtar i mirënjohur

  ti Genti bota pa mashkuj paj normal :)
   
 19. Erhan Krasniqi

  Erhan Krasniqi Fillestar

  Bota pa femra do te ishe sikur te mos ket uje ne toke :D
   
  lady antebellum likes this.
 20. abs

  abs here and now

  ndersa une kam nigjuar qe, burri pa gru :D si fmija pa nene :p

  them se jeta pa burra :D eshte si fmijte pa lodra :D
  me t'nigjume e kam eeeeh :D
   
  Wishmiss, Erhan Krasniqi and Megg like this.

Shpërndajeni këtë faqe