Si i kaluat pushimet verore?

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga mirdita, 26 Aug 2012.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Si i keni kaluar pushimet verore?????
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Supelllllll
  Kam qenè ne Velipoje dhe ne Vlore , ne fakt brenda Shqiperise po ia kam kaluar.. shum millll :))
   
 3. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  mir jo keq ka dhe me keq
   

Shpërndajeni këtë faqe