Si ja ben?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Sallaku, 3 Jun 2003.

 1. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Si ja ben?

  Njeri do kalonte lumin me varke dhe kishte 100 kokrra veze me vete ndersa varka merrte 99 kokrra dhe ket burrin.
  Si ja ben ta kaloje lumin me vezet?
  Duhet ti marre te gjitha me nje rruge
   
 2. the_teacher

  the_teacher Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  e han /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  Paska problem te madh ky, ta kaloje lumin me veze apo pa veze.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Si ja ben?

  Halle halle kjo dynja! Ndoshta ai burri do prese qe veza te behet pule (gjel) dhe do kaloje lumin!
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Si ja ben?

  Ka mundesi t ket qen allasoji vllai se e paska fut n sume ate te 100 ...
   
 6. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  Jo me dreq jo se i bie prap 100
  99 ne dore e nje ne sume :lol:
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Si ja ben?

  po me pra kshu i bi . allasoji dmth qe i bi asaj sumes jo asaj . Nejse ...
   
 8. skerdian

  skerdian Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  nje veze e ha ai mer lal u pa puna.. ca ti beje mois ti shkoje dem
   
 9. gertid

  gertid Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  Robo ne cirk puno ai njoni ?
   
 10. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  Nji veze kalon me not, dmth e shtyn ky ne uje icik nga icik...E gjeta? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  /pf/images/graemlins/wink.gif :thumbsup:
   
 12. KESI_USA

  KESI_USA Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  e hedh nji vez me parashute... ke ana tjeter e lumit... kalo ne vet me varken e u zgjith puna /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
   
 13. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  e gjeta vendos 99 vezet ne varke dhe vezen e 100 e vendos te vendi i tij . vete vjen me not
   
 14. KESI_USA

  KESI_USA Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  hahhaa she ejjj ca bo ti re.. me ndjek mu mbrapa ee /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash: :smash: :devil:
   
 15. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  jemi ne demokraci a ku jemi kam dhe un te drejten e fjales dhe mendimit /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. BOBJA

  BOBJA Primus registratum

  Re: Si ja ben?

  nje gjeagjez per ju studenta :tipsy: CFAR BEN BURRI NJE HER NE VIT E BEJN GRATE DIT PER DIT....
   
 17. Ema

  Ema Goddes

  Re: Si ja ben?

  Hyp nalt ene veten,ene vezet dhe dy veze i bo kshu cirku i hudh perpjete duke i nerru,kshu jane gjithnji 99.Varkes le ti japi era /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 18. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Si ja ben?

  po te shkoje mas nai ferre e te lehtesohet nga plonci e prostati, besoj se me shume se pesha e nji veze do kete ça me lshu burri huj.
   

Shpërndajeni këtë faqe