SI KUROHET I THATI ,LUSIM MJEKUN POPULLORE TE NA KESHILLOJE...

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Qielli, 18 Sep 2004.

 1. Qielli

  Qielli Primus registratum

  SI KUROHET I THATI ,LUSIM MJEKUN POPULLORE TE NA KESHILLOJE...

  Pershendetje per mjekun popullor...
  Kohet e fundit eshte perhap me te madhe i THATI ...dhe ju kishim lutur te na tregoni si te veprojme me te THATIN.kur shfaqet ne trup ...jo i THATI ne lukth ..por kur paraqitet ne pejse te trupit ..ka ndonje medikament??/

  me respekt

  Qielli
   
 2. Raif Emini

  Raif Emini Primus registratum

  Re: SI KUROHET I THATI ,LUSIM MJEKUN POPULLORE TE NA KESHILLOJE...

  I Thati mund te sherohet me baroja-bime per nje kohe te shkurtur, por duhet ditur ne cilen pjese te trupit ndodhet ai, sepse nuk ka ilaq te vetem qe i sheron te gjithe ata nese ndodhen ne vende te ndryshme te trupit, ashtu eshte edhe per kancerin etj...
   
 3. lulzim

  lulzim Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe