SI MUND TA KUPTOJNE?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga skerdian, 1 Aug 2003.

 1. skerdian

  skerdian Primus registratum

  SI MUND TA KUPTOJNE?

  njehere e nje kohe ishin 2 vellezer binjake qe ishin si 2 pika uji .. nuk i dalloje dot per qamet nga njeri tjetri...aq shume ngjanin..dhe qe thoni u keta 2 vellezerit rrinin 12 ore njeri 12 ore tjetri ne nje udhekryq.. i cili kishte rruge.. njera te conte te nje thesar kurse tjetra te kanibalet...njeri nga keta vellezerit thoshte gjithmone vetem te verteten.. kurse tjetri vetem genjente.. asnjehere te verteten...nje dite shkon nje djale te udhekryqi.. dhe nuk e dinte se kush ishte atje ai qe thoshte te verteten apo ai qe genjente... DUKE I BERE NJE PYETJE TE VETME E KUPTOI SE NGA CILA RRUGE ISHTE THESARI.. cfare pyetje i beri???
   
 2. Shega

  Shega Primus registratum

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  Pyeti njerin nga te dy "A ke vlla binjak" dhe sipas pergjigjes se tij kuptoi cili ishte ai qe thonte te verteten dhe ndoqi rrugen e tij per te gjet thesarin
   
 3. abs

  abs nuk e di...

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  i mir te dy bashke...dhe e thot njerit
  " ç thote ky (tjetri pra) cila eshte rruga e x?"

  pas ciles do pergjigje qe i thote ai, ky zgjedh te kunderten...dhe gjen ate qe deshi...


  cfare fitova :idea:

  /pf/images/graemlins/laugh.gif


  ---------------------

  diell...
   
 4. Guest

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  i mori te dy dhe i tha ok kush esh genjeshtari dhe kush nuk eshte ?
  ai qe do thoshte une jam esh genjeshtari sepse ai qe sgenjen nuk do thoshte qe jam genjeshtar :tipsy:

  dhe do shkonte na rruge e tij /pf/images/graemlins/laugh.gif
  u mundova dhe une e shkreta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  mundet edhe keshtu:

  ua fut nga nje te rrafme qe te dyve (pa u bo asnje pyetje) qe te mos cohen ne kembe, e pastaj pyte cilin te dush se, o none, ka per ta thon te verteten... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ne menyre pacifiste, i njejti efekt arrihet me metoden e absit :wave:
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  -a dallon nejcike ti na vllai e?!
  -ncuq (ai qe nuk genjen)
  -si jo me,nuk ngjajm hic!! biles una skam as vlla hic nqse deshe me e dit zotria jote)!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  po mir kush e kishte turnin e dites e kush te nates?! /pf/images/graemlins/laugh.gif :confused:
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  :lol: :lol: :lol:
   
 9. Guest

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  ku te shkon ajo mendje mo te qafsha /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Dullaloqka

  Dullaloqka Primus registratum

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  Nji gjo ësht 100% e sigurt
  turnin e notes ekom vet
  iher për iher
  nuk rre lali ty (ky osht ai që tkallzo t :wave: verteten)
   
 11. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

  ngaiher me shkon edhe me keq, kjo sesht gjo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe