Si mund te prishet syri???

Diskutime tek 'Psikologjia' filluar nga klejla, 6 Nov 2008.

 1. klejla

  klejla Primus registratum

  Si mund te prishet syri???

  Edhe pse sduam ti besojme, e dime qe syri eksiston. Nga ligesia apo miresia qofte.
  Nje nga shenjat eshte se te hapet goja vazhdimisht kur je afer asaj apo atij qe e kane marre mesysh.
  Di ndokush si mund te prishet efekti kur te kane marre mesysh???
   
 2. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  po.
  kur e di qe e ke mund ta luftosh , nese nuk e di se kupton dot dhe sben dot gje .
   
 3. klejla

  klejla Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  ok por a ka ndonje menyre qe mmund ta prishesh??
   
 4. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Si mund te prishet syri???

  Me var hudhra ne qaf ose me ven nje si tip peshqiri te vogel me madhesine e sapunit ne krah... pfff /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
   
 5. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  hala me keto budalliqe!!!!!mos rrini duke besu te syni ikeq o sy mire etj etj... hajde hajde flobo munesh me u ba i pasur kshu ti duke dhen ide te te tilla... hudhra ...pak djath po pate dhe nji cope buke misri... mmmmmmmmmmm qa do kisha hanger mmmmmm...
   
 6. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Si mund te prishet syri???

  Luanesha e Nissi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 7. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  Timi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 8. lu_lu

  lu_lu Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  Eh... ka goxha histori dhe legjenda per syrin e keq por ai ka derman.... mjafton te mbash me vete xhive, kripe, hudher, kafe ose gurgalene dhe ja hodhe...se syri i keq eshte vetem lakmi e atij qe e ka por ç'ti besh magjise qe nuk hiqet me asgje....gati me asgje.
   
 9. ZHAKLIN

  ZHAKLIN Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  SI PRISHET SYRI THAT JU? PO MOR,, SYRI PRISHET PO TE SHOHE DIELLIN PA NDERPRERJE GJTIH DITEN,, NUK SHEF MO
   
  Jamie likes this.
 10. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  simas teje lu-lu u dashka me hec me thes rrugeve,qe mos te marrin ne sysh u dashka me e mush plot me kripe me hudhra me kafe,me sheqer,pak makarona mos harro mish e vaj etj.. dhe e ke ba pazarin e javes /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/yay.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif  timi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif
   
 11. ImoRtaL4EveR

  ImoRtaL4EveR Forumium praecox

  Re: Si mund te prishet syri???

  pse mendoni seriozisht qe ekziston syri?
  nqs mendoni qe po, athere nuk i shpeton dot.
   
 12. bora_bora

  bora_bora Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: ImoRtaL4EveR</div><div class="ubbcode-body">pse mendoni seriozisht qe ekziston syri?
  nqs mendoni qe po, athere nuk i shpeton dot. </div></div>

  Jam shume dakort me "importal" mbi ceshtjen e besimit.Kam degjuar se shkencerisht eshte provuar se me shume se sa "syri" eshte nje sasi e caktuar energjie qe njerezit e percjellin te njeri tjetri nese e shikojne me shume vemendje dhe jane te perqendruar(psh rastin kur dikujt i iken kemba keq nese e ke pare per nje kohe te gjate).Por asgje me shume se kaq.Mendoj se jane pikerisht ata qe i besojne dhe i stepen qe preken me shume nga ky fenomen.
   
 13. honey_4you

  honey_4you Primus registratum

  Re: Si mund te prishet syri???

  No coment...
   

Shpërndajeni këtë faqe