si mundem te importoj nga nje domin ne tjetrin

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga berisha, 23 Mar 2016.

 1. berisha

  berisha Primus registratum

  peshednetje me fal per shqetzesimin po kam hap nje domain dhe kom instalu osclass scripten
  a din dokush me me ndimu se si mujt me i bart te gjitha nga merrjep.com tek webfaqja jeme
  tek babadin.com nese ka mundesi dikush te me ndimoj flm per mirkioptim
   

Shpërndajeni këtë faqe