Si reagoni kur dikush shan Shqiperine?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga philly_fier, 3 Mar 2008.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  I preferuari jot besoj..

  Ndonjëherë kanë të drejtë kur na shajnë :)
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Shko në shkollë, mos lër orët e msimit :)
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  As flake nuk marr e as indiferente nuk qendroj .
   
 4. katsune

  katsune cherry blossom

  i jap te drejte dhe me pas i them "a flasim per dicka tjeter?"
   
  Almaa'95 likes this.
 5. katsune

  katsune cherry blossom

  menyra sesi eshte shprehur personi ne fjale ne emailin qe ka derguar tregon ne fakt te kunderten e asaj qe mundohet te predikoje, domethene tregon mungese edukate dhe mendjengushtesi qesharake.
  por eshte e vertete qe ne pergjithesi shqiptaret qendrojne shume te ngrysur dhe te ndrydhur ndaj te tjereve, edhe pse kane vite qe jetojne ketej. e kam vene re shpesh kete gje dhe me ka bere pershtypje.
   
 6. Linux

  Linux think different

  Është pushim sot [emoji14]
   
 7. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ohh sa bukur, do mbarojmë gotën e qumshtit dhe do rrimë në Forum :')
  *përplas duart*
   
 8. Linux

  Linux think different

  Ndoshta ti po, [emoji14] Unë kam plane nk i bashkohem nismës tënde .
   
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Dorëzohem.
  Mund të vini të na shani të qetë, keni lejen time :)
   

Shpërndajeni këtë faqe