Si ta zgjatesh Penisin

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Djalepopulli, 20 Mar 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Djalepopulli

  Djalepopulli Primus registratum

  Si ta zgjatesh Penisin

  Nje mjek popullor ne Kavaje me tha qe po te pish caj pelini te zgjatet penisi 2-3 cm. E provova por pa sukses. A e di njeri se si i behet hallit? /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 2. mostro

  mostro Putraku

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  lidhe fort pas gamorit te xha jahos,ene boje te hudh vickla.masnej coe te punishtja e hekurishteve
  ene jepi form,masnej te kovaci ti jap fortesi edhe ne fund fare fute ne shellire djathi te mori shije:) /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  une me te poshter si ty nuk kam pare o putrak
   
 4. Raif

  Raif Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  Me rastin e promovimit te nje fabrike per lodra femijesh diku ne Kosove, ne kohen e titos, pas fjalimeve dhe dersit te udheqesve te partise, nga turma dual nje plak dhe po avytet te tribuna:

  -Haj medet per thmine tone (mendonte per cunat e vegjel)!!
  Njeni po e pyet: pse po bertet ore plak, po duhet te gezohesh se kjo fabrika do te prodhoi lodra te ndryshme, e perveq punesimit qe do ta gjenjn me dhjetra veta, femijet tan do te knaqen tue luejt.
  -Po bash per kete edhe po merzitem: Deri tash qunat tan te vegjel nuk kishin lodra te fabrikave e luejshin edhe me ... e e zgjatshin, e tani keto lodrat e fabrikes kan me i habit e nuk do te ju bie ndermen me luejt ma me ...rrita ka me ju ndal e medet...
   
 5. shqipe

  shqipe Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  hahahahahahahahahhahahahahahahahahhahhaha
  kam qeshur me lot per ate qe eshte i interesuar: - provoje ta vesh ne funsionim me mir!!!
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahaha
   
 6. Guest

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  ka mjete ose ilace per ket pune shko ne ndonje farmaci se ata i dien me mire kto pune /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Raif

  Raif Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  =================================================
  Nese shiqoni websitin tim me temen polio, do te shifni se personi qe ishte e semur qysh ne moshen 6 mujore, kur ishte rritur, pas 42 vitesh, kemba e tere i kishte mbet e pazhvilluar edhe pse ajo kishte vizituar shume mjek perveq ne vendlindje, edhe ne Gjermani dhe ketu ne Kanada dhe asnje Doktor i medicines e as Frmacistet nuk kishin mund yi ndihmonin.
  Pas mbi 41 vjetesh, pacientja duke bere terapi nga Mjeksia Popullore me Baroja, brenda 30 ditesh, kemba u zhvillua pothuajse sikur te mos kishte qen e pazhvilluar kur. Kete pacientja e deshmon me shkrim dhe nenshkrim te vetin.

  Me vjen keq por ketu nuk mund te pergjigjem ne cdo pyetje qe me behet, jo pse nuk e dij pergjigjen por per shkak se mund te interpretohet nga disa te "knueshem" ashtu qe temes Mjeksi Popullore do ti del yndyra.
   
 8. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  Ne 81% te rasteve meshkujt qe interesohen per zgjatje/rritje te penisit nuk kane aspak nevoje ta bejne kete gje pasi kane nje organ krejtesisht normal. Eshte me teper nje kompleks psikologjik se sa nje problem i mirfillte seksual/mjeksor.
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  hik ere karagjoz se me meke.
  ke bo mire qe i ke von ato te zgerdhimet, se ka rob qe i morin serjozisht ca gjona /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. CaSaBlAnCa

  CaSaBlAnCa Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
  lidhe fort pas gamorit te xha jahos,ene boje te hudh vickla.masnej coe te punishtja e hekurishteve
  ene jepi form,masnej te kovaci ti jap fortesi edhe ne fund fare fute ne shellire djathi te mori shije:) /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  -----------------------------------

  hahahahahahahahahahahahahaha.............hahahahaha..........ahahahahaha...uhhhhhhhh.......kaq kisha :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. mostro

  mostro Putraku

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  lovely car eshte kjo nonji menyre e re me e rrit?po hajt ppra mooooo!vallai po me duket menyra me e mire dhe me shume pak dhimbje per ta rritur /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ahahahahahahahahahhihihihihihhiohohohohohohoahahahahahahahahaahaha /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ahahahahahaaaaaaahahahah
  /pf/images/graemlins/laugh.gif ja u be dhe kjo pune /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  Epo dhe kovaci ska ca ti bej atij.

  Lexo nje artikull me poshte se cfare thote

  "Women like a bigger penis?"

  Wrong. Simply wrong. A few women may like a big penis, but most do not care about penis size. The problem here is the male thinking that bigger = better. This logic is based on the way men get sexual pleasure: the more friction, the better the sex. Therefore, a man may think that a bigger penis is going to give a woman more sensation. It seems like a logical connection. But women are not looking for physical sensation like this during sex. They are looking for emotional connection, a feeling of being loved, a sense of being special and cherished, and closeness and intimacy with their partner.


  Per me shume shiko Women, what they want?
   
 13. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: Si ta zgjatesh Penisin

  Tema mbyllet ketu. Komentet mund ti shkruani tek Eros.
   
 14.  
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe