Si Te Fitojm Para ?

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga WORLD, 30 Aug 2016.

  1. WORLD

    WORLD Primus registratum

    :hidhu:Pershendetje Te Gjithve Ne Fillim Mendimi Im Personal Eshte Qe Parate E Biznesit Nuk Fitohen Prej Ne Paypal,Moneygram,Western Union.Paraja Fitohet Njeher Nga Firma Qe Punon Njeriu ! Mendimi Im I Fundit Esht: Njerezimi Per Te Fituar Para Duhet Qe Te Punoje Njeher Dhe pastaj ta merr pagen qe e ka meritu Me Djers ! Duke Denjur Ne Internet Paraja Nuk Fitohet por duke punuar Fitohet ! Flm Ju Uroj Nje Pun Sa Me Te Kendshme Te Gjithve
     
    gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe