Si te heqet account i google ne Samsung

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga ad ifixit, 22 Feb 2019.

 1. ad ifixit

  ad ifixit Primus registratum

  Pershendeti Permes kesaj video do te ilostroj problem me te madh te perdoruesve te samsungit,se si te hiqet google account :D


   
 2. Kambeet

  Kambeet Primus registratum

  I have the same issue not being able to add the Google account on my tablet. I have set wifi only but still no luck.

  I have a Google account which i use on my Galaxy S.

  How did you resolve this on your tablet?

  Cheers,

  Simon.
   

Shpërndajeni këtë faqe