Skandali, ka lënë shtatzënë të fejuarën dhe...mamanë e saj

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga HipHop-Girl, 15 Oct 2013.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ku i con mushka qe e bejne pa prezervative! Papapa...
   
  Dreamer and Balahk like this.
 2. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Junior 1
  Junior 2.
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne gazetari thuhet se lajm nuk eshte kur qeni kafshon nje njeri, po kur njeriu kafshon nje qen. Edhe keto s'jane lajme, per mendimin tim. Po te ishte pershembull se kishte lene vjehrrin, atehere po.

  Ose ose te kishte ngelur vete ai :)
   
  Balahk likes this.
 4. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Kur ske pulen...shqyen sorren.
  Kush pula kush sorra thuaj
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  eshte nje kenge: me e mire e ema se e bija.
  Ta kesh vjehrren me bastun, s'te vete mendja, por keto vjehrrat e sotme...
   
 6. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Te thithin palcen.
   
  joetisti_ likes this.
 7. Universal

  Universal AnonymouS

  Cmenduria e njeriut dhe Galaktika nuk kane FUND!
   
  tropojanja and joetisti_ like this.
 8. h3o

  h3o Papirus rex

  Qa junior 1 e 2.
  Uncle and nephew.:p
   
 9. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Te rrije edhe ky urte e bute e ben gjemen si ai qingji .
   
 10. h3o

  h3o Papirus rex

  Donte pilaf jarani:p
   
 11. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Ta marri me leng tashi se mishi mbaroi.
   
 12. h3o

  h3o Papirus rex

  Ia piu lengun. Pa merak
   

Shpërndajeni këtë faqe