Sofia-Tirana

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga aspahiual, 8 Apr 2004.

 1. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Sofia-Tirana

  Pershendetje!
  Jam i interesuar te di nqs ka ndonje linje autobusi nga Sofia ne Tirane dhe anasjelltas.Sa kushton dhe ndonje adrese ne Bullgari ku mund te blej biletat.
  Dhe nje pyetje tjeter,per ne Shqiptaret duhet viza Bullgare qe ta marrim ne Ambasaden Bullgare apo ne kufi mund ta marrim.

  Do ua dija shume per nder nqs do te me ndihmonit.


  p.s 4_moderatoret:Nqs nuk e kam vene temen aty ku duhet me falni.
   
 2. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: Sofia-Tirana

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Sofia-Tirana

  Edhe ne enderr t'ju dalin moderatoret... t'ju shpetoje ujet e holle, kur ti kujtoni /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: Sofia-Tirana

  Edhe ne enderr t'ju dalin moderatoret... t'ju shpetoje ujet e holle, kur ti kujtoni /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb][/QUOTE]

  :confused: :confused:
   
 5. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Sofia-Tirana

  Ahaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif vdeksha une per moderatoret e AF.I mbajme si hudra per mos te na kapur msyshi se per tjeter gje nuk bejne 2 leke
   
 6. zef

  zef Guest

   
 7. dritanguca

  dritanguca Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe