"SONG BY..."

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 31 Mar 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Te 3goj nje pjese te nje x-teksti,,, ti me thuaj kush e kendon & si titullohet kenga...Fillojme nga loja...~:D
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  ‎~ You think I'm pretty without any make-up on!You think I'm funny When I tell the puch line wrong... Let's go all the way tonight.No regrets, just love! We can dance until we die..You and I. We'll be young forever! You make me Feel likeI 'm living a .....
   
 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Katty Perry: Teenage dream :p shko ne google i gje te tera :p
   
  MegiB likes this.
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  zemra ish vetem ate nat
  prandaj tu luta rri dhe pak
  dhe pse mengjesi po agon
  ti mos shko
  vetem pa ty dhe kte ver
  po ta them edhe nje here.

  se te dua ty.........
   
  florida likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Lool se di si i gjen ti ne google,,,
  Po kete qe ka shkru Sweety e di?
   
  bLuE IcE likes this.
 6. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Jo...
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ciljeta-next episod
   
  florida likes this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  I am bagging you,#2 I am baging your eyes to cry
  I am bagging you I wish I never said goodbye
  Y tu sabes que dijo.....
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  fly project-goodbye
   
  florida likes this.
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Do you ever feel like a plastic bag
  drifting through the wind,wanting to start again?
  Do you ever feel feel so paper thin
  like a house of cards,one blow from caving in?
  .....
   
 11. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  mos ndaj se gjeta :p se se kam hiç qef çiljeten :p
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Dita ndalet,akrepat hapat e saj.
  puthja falet,jam i huaj nuk kam faj.
  nuk di te pres po nuk prite dhe ti.
  nuk di te vdes po nuk vdiqe dhe ti.
  ref.........................(strofa qe eshte me larte-dita ndalet akrepat hapat e saj
  )
  pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur.
  do te shfletoj pas faqes qe kam nisur.
  nuk di te fal edhe pse rende gaboj
  nuk di te ndal ndonese nuk di ku te shkoj.
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  O njerezzz,eshte kjo kenga :
  Ke me u penduee ,,por at'her ka me ken voone,,,,E do't qash me lot dashnin' tone....
  Kush e gjen ka shperblim:p
  Plz se mka ngel fizim e se gjej askund,,,me duket se eshte serenate Korcare:)
   
 14. Megg

  Megg Carpe Diem

  Njerezzzzzzzzz e gjeta kete kengen,,,mmmm degjojeni "ke me u pendueee...."
   
  Sweety likes this.
 15. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Ti jo mos e kerko nje zemer tjeter
  nje dite te gjithe gabojne dhe mbeten vetem
  Ashtu si un sot jam
  dashuri jo nuk kam.............?
   
 16. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mimoza Shkodra ..
   

Shpërndajeni këtë faqe