Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  ti rri rri dhe pa vetdije ta fut sa krahu :D
  po hajt se te fus krahun tjeter :D
   
 2. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  shaka shaka por shakaja eshte e verteta e pathene..

  he tashi se e kemi edhe djale beqar dhe na i dalin llafe e kush ma merr pastaj...me ngeli ne dere me ngeli pupupu
   
 3. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  eshte mos me ra ne sy...gjo e trashe
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Lol....:p
   
 5. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  ne fakt sot ndihem si ajo shprehja...qesh se nuk qaj dot.....

  dite koti.....
   
 6. h3o

  h3o Papirus rex

  Pergjumesht.
   
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Bene thone ..
  Haha
   
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Mjaft mire.
   
 9. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  kot fare..... :(
   
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Tash mire .. Sidomos mas nje ndodhie t vogel .
   
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Per mrekulli ndihem
   
  tropojanja likes this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Ardiii ball kazani rakia ee hahaha
  Ca efekti jep.
  Hahaha
   
  Balahk likes this.
 13. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

 14. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  E griposur...:p:(:mad:
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jo keq
   
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  E permalluar.....sa me mungon...
   
  Solaris likes this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  ...se di.
   
 19. h3o

  h3o Papirus rex

  Ku ta gjesh me bej nje ze. :p
   
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Faleminderit për interesimin...
   

Shpërndajeni këtë faqe