Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. h3o

  h3o Papirus rex

  Kenaqdia eshte e mija naqe. :)
   
  Solaris likes this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Shume mire:)
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si palaco.
   
 4. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  e lodhur
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pergjumesh
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I semure dhe jo vetem por edhe i zhgenjyer nga veprimet e nje personi...
   
 7. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  tmerrsisht keq
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i mbytur
   
 9. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  e mbytur nmendime
   
  joetisti_ likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I semure,dhe jo vetem :(
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te shkuara !!

  (tema) "i etur"
   
  Balahk likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Faleminderit:)


  se di pse por kjo e premtja me jep pozitivitet :)
  e premte te ishte gjith jeta,sa mire do ishte :):p
   
  joetisti_ likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Si foto e profilit time :D
   
  joetisti_ likes this.
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Per tndez nje cigare, por per fatin e keq nuk e ndez dot
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pse se ndizke dot?

  (tema) mashalla
   
 16. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Ngaqe jam ne shtepi,
  (tema) mir flm po do behet e me mire
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pse ku duhet te jesh qe te ndezesh nje cigare?!

  (tema) i lodhur
  C'i kam punuar lodhjes sot. Dha e dha dhe me thote: aman bejme pak pushm se vdiqa. Ia bera qejfin, pushova, se me erdhi keq :p
   
 18. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mir perderisa marr ende frym :)
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si mos me mire
   
 20. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  do behet e me mire
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe